Пригоди

Поки що немає можливості встановити жорсткий контроль над Кінбурнською косою, - ОК "Південь"

Водночас ворог не може постійно перебувати на цій ділянці, він не відчуває стабільності

В українських військових поки що немає можливості встановити жорсткий контроль над Кінбурнською косою, водночас ворог не може постійно перебувати на цій ділянці, він не відчуває стабільності. Про це розповіла начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

“Існує інформаційне затишшя під час військової операції. Нині вона триває. Ворог не відчуває стабільності. Якщо добре знати географію Кінбурнської коси, то піщаний намив не дає відчуття стабільності під ногами, оскільки це постійно рухома земля, і, зокрема, за допомогою нашої контрбатарейної боротьби з присутністю ворога на цій ділянці суходолу, такий ефект ним створюється”, – повідомила вона.

За словами Гуменюк, російські окупанти не можуть перебувати постійно на території Кінбурнської коси. Водночас, використовуючи своє сполучення суходолом із лівобережжям, вони прибувають туди і завдають вогневої поразки по протилежному березі. Окупанти намагаються встановити контроль, зокрема над морськими транспортними шляхами, щоб не дати Миколаївській області розвиватися економічно.

“Потім вони знову відступають, тому що наша робота по них досить результативна. Поки що немає абсолютної можливості встановити жорсткий контроль і не допускати ворога туди, але ми продовжуємо працювати”, – підсумувала вона.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button