Пригоди

Через учорашні обстріли аварійні відключення електроенергії застосовуватимуть не один день, - ДТЕК

Вчорашня атака була досить непростою для енергетиків.

Цей материал також доступний

Через учорашній ворожий ракетний обстріл в Україні застосовуватимуть не тільки планові, а й аварійні відключення електроенергії, які триватимуть не один день. Про це під час інформаційного телемарафону заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

“На жаль, відбулося суттєве зменшення генерації, частково воно було зроблено як підготовка до обстрілів, це вже кілька разів робилося, щоб забезпечити стійкість енергосистеми.

Але через те, що пошкодження були значними, потрібно готуватися до важких днів, а можливо навіть тижнів, щоб дати можливість частково відновити те, що було пошкоджено. Тому я прогнозую, що будуть не тільки планові, а й аварійні відключення, вони триватимуть не один день, на жаль”, – сказав він.

Також він зазначив, що вчорашня атака була непростою для енергетиків.

“Було, на жаль, кілька влучань, зокрема і в об’єкти генерації, в об’єкти передачі електроенергії. Дві з наших станцій були пошкоджені, одна з них, на жаль, перестала виробляти електроенергію. На жаль, ситуація дуже складна, тому що серйозні пошкодження. На щастя, люди не постраждали, постраждало обладнання, яке видає електроенергію в мережу. Зараз відбувається перший огляд того, що сталося, далі плануємо ремонтні роботи, будемо відновлювати”, – сказав він.

Крім того, Сахарук вважає, що закінчення опалювального сезону не призведе до істотного поліпшення ситуації з відключеннями електроенергії в Україні.

“Я, чесно кажучи, не думаю, що ситуація принципово покращиться, тому що, з одного боку, буде зменшення споживання, тому що буде тепліше, але, з іншого боку, почнуться планові ремонтні роботи, яких зараз не проводять. І це означає, що принципово обсяг генерації в Україні не збільшиться. Тому чекати, що прийде квітень і все буде на 100% добре, не можна. Ми ж розуміємо, що після кожного обстрілу все важче і важче відновлювати об’єкти енергетики, тому що вони стають дедалі вразливішими”, – сказав він. він.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button