Пригоди

"Робота ще не закінчена, оскільки складні погодні умови", - у ЗСУ розповіли про бої на Кінбурні

окупанти намагаються використовувати села на косі як пункти свого базування

Українські військові продовжують бойову роботу зі звільнення Кінбурнської коси, але вона ускладнюється, зокрема, погодними умовами. Про це розповіла начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону. За її словами, росіяни намагаються звідти вести вогонь, але їм постійно заважає наша контрбатарейна робота.

“Оперативна ситуація полягає в тому, що ворог час від часу виїжджає на позиції, звідки здійснює обстріли протилежного берега, але залишатися йому там постійно заважає наша контрбатарейна робота. І саме тому ця робота ще не закінчена, оскільки складні погодні умови… Тому тим, хто очікує, і жителям Куцурубської громади потрібно бути дуже уважними і прислухатися до сигналів повітряної тривоги”, – сказала вона.

Вона пояснила, що Кінбурнська коса має географічну особливість. Оскільки це здебільшого піщаний намив, то населені пункти там – це “місця, де ворогу більш-менш зручно розташовуватися”.

“Саме тому вони намагаються використовувати ці населені пункти як пункти свого базування. Ми все ж таки продовжуємо свою роботу, і вона ускладнена тим, що в нас немає абсолютної інформації щодо наявності там мирних жителів, хоча знаємо, що окупанти намагалися їх вивезти”, – зазначила вона.

Гуменюк наголосила, перебувати на косі постійно окупанти не можуть, тому що українські бійці постійно працюють по них у відповідь.

“І вони тільки можуть час від часу підтягувати озброєння для проведення бойової роботи і негайно ретируються на Лівобережжя, з яким суходолом поєднується Кінбурнська коса”, – додала вона.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button