Пригоди

"Кінбурнська коса поступово стає сірою зоною", - військовий оглядач

З військової точки зору це дуже складна ділянка

Встановлення контролю над Кінбурнською косою в Миколаївській області відкрило б для Збройних сил України значні можливості на півдні країни. Про це розповів військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко. За його словами, з того, як саме в оперативному командуванні “Південь” описують ситуацію навколо цих територій, можна зробити певні висновки.

“Можна сказати, що Кінбурнська коса поступово стає сірою зоною. Те, що об’єкт із такою великою площею став “сірою зоною” – це унікальний випадок”, – сказав він.

На його думку, якби ЗСУ перебували на Кінбурнській косі, то їм було б дуже важко її утримувати. Адже з військової точки зору це дуже складна ділянка.

“По-перше, там дуже ускладнена логістика. По-друге, було б складно проводити оборонні дії без ретельної підготовки лінії оборони”, – додав він.

З іншого боку, за словами військово-політичного оглядача, ця територія могла б стати плацдармом для подальших дій українських військових на Півдні.

“Кінбурнська коса могла б дати можливість створення операційної зони на лівобережній Херсонщині, яка б сягала до 20 кілометрів углиб Херсонщини й охоплювала б Голу Пристань, Олешки, Нову Каховку та інші населені пункти”, – сказав він.

Він додав, що з цього погляду Кінбурнська коса – ідеальний варіант, що дає змогу ЗСУ розпочати в цій операційній зоні активну діяльність.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button