Суспільство

У Миколаєві ТЕЦ придбала дорогу сіль, переплативши майже мільйон

Згідно з даними системи «Прозоро»

ПрАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль» придбало 142,4 тонни технічної солі. Про це стало відомо з даних системи Прозоро.

Тендер проводився без конкурсу . Таким чином ТОВ “Імана – Трейд” без будь-якої конкуренції стало переможцем – сіль третього помелу за контрактом обійшлася підприємству 17,5 тис. грн. за тонну.

Проаналізувавши інші схожі закупівлі, ми з’ясували, що на українському ринку є пропозиції набагато вигідніші, ніж “Іман – Трейд”. Наприклад, у південних областях постачальником технічної солі багато підприємств обирали іншу фірму – ТОВ “Аріал Альянс”.

У тому числі угоди на постачання технічної солі з цією фірмою уклали КП «Миколаївські парки» та «Миколаївоблтеплоенерго». Комунальники придбали 30 та 78 тонн технічної солі третього помелу за значно нижчою ціною – 11 081 грн. за тонну.

У Вознесенську взагалі зуміли добре заощадити – КП «Санітарне очищення міста» придбало сіль у ФОП Георгій Доценко. Він запропонував комунальникам свій товар за ціною 7248 грн. за тонну.

Купували сіль дешевше і в інших областях: наприклад, КП “Вінницяміськтеплоенерго” купує сіль третього помелу за ціною 9 690 грн за тонну.

Таким чином можна зробити висновок, що Миколаївська ТЕЦ переплатить близько мільйона гривень.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button