Пригоди

"Залишилось три населені пункти на Кінбурнській косі", - Кім про те, що потрібно для повної деокупації Миколаївщини

В області посилюють охорону, ППО

Для повної деокупації Миколаївської області необхідно вибити окупантів із трьох сіл на Кінбурнській косі, про що розповів начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім у своєму відеозверненні:

“Слава богу, менше прильотів у нашій області. Ми працюємо з відновлення регіону, відновлення деокупованих територій. Є хороші новини щодо світла. Нам допомагають інші галузі, які надіслали додаткові бригади. Також ми допомагаємо Херсону, щоб у Херсоні швидше з’явилося світло. Надсилатимемо додаткові автобуси, техніку, з розмінування. Вся ця справа зараз кипить. Ви бачите, що ми в місті прибираємо, приводимо дороги у відповідність, щоб було легше пересуватися. Це буде у всій області. Також сьогодні-завтра запускаємо реєстри, які дозволять ЦНАПам повноцінно працювати, реєстрації і таке інше. Загалом повноцінно відновлюємо регіон.

У нас там залишилося три населені пункти на Кінбурнській косі, щоб ми юридично вийшли з виючої області”.

“Власне, як ви знаєте, світло у нас є, поки що. Ми робимо все, щоб воно було у нас і надалі, наша система витримає. Ми посилюємо охорону, ППО”, – додав Кім.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button