Суспільство

"Буде так і в Генічеську, і в Мелітополі...", - Зеленський про деокупацію України

Українські сили не залишать жодного села чи міста (відео)

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що українські сили не залишать жодного села чи міста в окупації та прийдуть на Донбас та Крим.

Про це він повідомив 12 листопада у своєму відеозверненні.

“Сьогодні ми всі разом відчуваємо підйом. Не знаю, чи є у нас хоч хтось, хто ще не дивився відео з нашими херсонцями, які зустрічають українських захисників. І ми ще побачимо безліч таких зустрічей. У тих містах та селах, які поки що в окупації. Ми ні про кого не забуваємо, нікого не залишимо.

Буде так і в Генічеському, і в Мелітополі. Прийдемо і до всіх наших міст і сіл Донбасу. Обов’язково побачимо, як і в Криму українські сили зустрічатимуть з українськими прапорами, які там зберігають, і там сотнями будуть на вулицях у день звільнення.

Я дякую всім, хто воює та працює заради української перемоги! Дякую всім у світі, хто нам допомагає! Вічна слава всім, хто віддав своє життя за Україну!” – повідомив Зеленський.

Також у своєму зверненні Володимир Зеленський заявив, що понад 60 населених пунктів у Херсонській області перебувають під контролем українських Збройних сил.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button