Пригоди

Вороги продовжують мародерити та знищувати громадянську інфраструктуру на Херсонщині

Повідомляють у Генеральному Штабі Збройних Сил України (відео)

Ворог продовжує вдаватися до мародерства та знищення громадянської інфраструктури на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області. Так, 7 листопада 2022 року через дамбу Каховської ГЕС рухалися колони вантажних автомобілів із побутовою технікою та будівельними матеріалами. Триває демонтаж та вивіз обладнання, веж мобільного зв’язку українських операторів.

Про це повідомив речник Генерального Штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов.

У районі міста Берислав російські окупанти підірвали лінії електропередач та обладнання сонячної електростанції. З Херсонського обласного музею Шовкуненка окупанти вивезли усі мистецькі цінності, меблі та обладнання.

Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на стримуванні дій сил оборони України на окремих напрямках.

Продовжує завдавати ударів по критичній інфраструктурі та житлам цивільного населення, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни.

Сьогодні противник завдав 3 ракетних та 10 авіаційних ударів. Від цього постраждали райони населених пунктів Харківської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

На Південнобузькому напрямку ворожі обстріли з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії зазнали районів понад 30 населених пунктів, що межують з лінією зіткнення, у тому числі: Благодатне, Нова Кам’янка, Сухий Ставок Херсонської області; Василівка, Кобзарці, Широке Миколаївської області.

З метою розслідування значних втрат особового складу підрозділів 155-ї окремої бригади морської піхоти збройних сил Російської Федерації на території України, до Донецька направлено групу представників слідчого комітету Росії.

У Мелітопольському та Михайлівському районах Запорізької області російські окупаційні війська змушують місцеве населення отримувати російські паспорти. Водночас, загарбники відбирають паспорти громадянина України та загрожують переселенням.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button