Пригоди

Окупанти у Скадовську публічно стратили 56-річну медсестру – її повісили біля будівлі суду

В окупованому Скадовську окупанти повісили на вулиці 56-річну медсестру Тетяну Мудренко за слова “Скадовськ – це Україна”.

Про це пише Financial Times, передає “Громадське радіо”.

За словами сестри загиблої Наталії Черної, 15 жовтня їй по телефону зателефонувала жінка і повідомила, що окупанти публічно стратили Тетяну на вулиці.

– Вона мені сказала, що Таню повісили. Щось вилили їй в рот, а потім повісили перед будівлею суду”, – розповіла Чорна журналістам.

Жінка зателефонувала в місцевий морг, щоб підтвердити смерть сестри, але співробітники відмовилися з нею розмовляти. Але нарешті Наталії надіслали свідоцтво про смерть, де причина вказана як «механічна асфіксія».

За словами свідків, Тетяна Мудренко неодноразово критикувала російських окупантів і відвідувала проукраїнські мітинги в Скадовську.

Останній інцидент перед її смертю стався на початку жовтня. Тоді Тетяна лаяла українських правоохоронців, які перейшли на бік росіян, і казала “Скадовськ – це Україна!” Після цього співробітники поліції викрали Мудренко і її чоловіка Анатолія Орєхова з дому.

Сусіди розповіли, що окупанти також забрали машину пари та велосипеди.

За словами сусідів, росіяни звільнили Орєхова з полону і дозволили йому поховати тіло дружини. Його рука була зламана, а на тілі можна було побачити інші сліди побоїв. Потім чоловік знову зник і з тих пір його не бачили.

The Financial Times зазначає, що деякі подробиці викрадення і смерті Тетяни Мудренко не вдалося самостійно перевірити, оскільки ці події відбувалися в районах, недоступних для західних журналістів. Але журналісти побачили свідоцтво про смерть Тетяни, а також почули свідчення місцевих і свідків, що підтверджують історію Наталії Чорної.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button