Суспільство

З понеділка жителі Миколаївщини зможуть добувати безкоштовні дрова

Допомога в першу чергу надаватиметься вразливим категоріям громадян

Цей материал також доступний

Безкоштовні дрова будуть доставлені жителям прифронтових територій з наступного тижня. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

З 31 жовтня розпочинається доставка безкоштовної паливної деревини в небезпечні райони восьми прифронтових областей: Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської, Чернігівської. Про це йшлося вчора на нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Ірини Верещук.

Допомога в першу чергу надаватиметься вразливим категоріям громадян: людям похилого віку, багатодітним сім’ям та людям з інвалідністю.

З початку наступного тижня дрова будуть доставлені в домогосподарства звільнених громад Херсонщини.

Налагоджена логістика відправки паливних дров в інші райони. Три з них, а саме Миколаїв, Дніпропетровськ та Запоріжжя – отримають понад тисячу вагонів дров поїздами Укрзалізниці. В інші регіони найближчим часом деревина буде доставлятися автомобільним транспортом.

У Мінреінтеграції нагадують, що уряд виділив майже 563 млн грн на забезпечення населення прифронтових регіонів безкоштовною деревиною.

Хто може звернутися за такою допомогою від держави і що для цього потрібно?

Для того, щоб отримати такий вид допомоги, необхідно заздалегідь подати заяву до місцевих органів влади, повідомляє Мінреінтеграції.

У наведеній інфографіці детально описано, хто має пріоритетне право на допомогу та які документи необхідно надати:

безкоштовні дрова

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button