Суспільство

Заступник Міністра охорони здоров'я України відвідав лікарні Миколаївської області

Доповідає Юрій Гранатуров

Цей материал також доступний

У суботу, 29 жовтня, перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Комаріда прибув на Миколаївщину з робочим візитом.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник голови Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров.

У рамках візиту відбулася робоча нарада з головними лікарями медичних закладів Миколаєва щодо формування бюджету на наступний рік та отримання пакетів НСЗУ. У зустрічі взяли участь начальник управління охорони здоров’я Миколаївської області Максим Безносенко та інші організатори охорони здоров’я Миколаївської області.

Олександр Комарида вручив нагороди представникам медичної галузі, які героїчно виконують свої обов’язки у воєнний час.

Також ми відвідали багато медичних закладів Миколаївщини, де змогли ознайомитися з тим, як встановлено унікальне обладнання, надане через МОЗ України та закуплене за кошти державної субвенції та Світового банку.

У цих закладах відбулася комунікація з важливих питань медичних закладів Миколаївської області та їх швидкого вирішення.

«Комунікація була суто діловою та ефективною. Також ми відвідали багато медичних закладів Миколаївської області, де змогли ознайомитися з тим, як встановлюється унікальне обладнання, надане через МОЗ України та закуплене за кошти державної субвенції та світового банку», – зазначив Юрій Гранатуров.

Усі керівники медичних закладів мали можливість вільно спілкуватися з першим заступником Міністра охорони здоров’я України на теми, які є для них надзвичайно важливими, відповідно до напрямку діяльності лікарняних закладів.

«Ми впевнені, що після цієї робочої поїздки керівництво МОЗ України та обласної військової адміністрації якісно вирішить весь спектр порушених робочих питань. Ми вдячні керівництву МОЗ за плідну співпрацю з нашим прифронтовим регіоном», – зазначив Юрій Гранатуров.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button