СуспільствоТема дня

Любов перемагає війну: за 9 місяців 2022 року в Корабельному районі одружилися 215 пар

Незважаючи на всі проблеми, весільний сезон-2022 триває (ФОТО)

Українці – непереможна нація. Ще під час війни укладаються шлюби, народжуються діти, складаються плани на майбутнє.

Дуже важливо, щоб люди знайшли один одного, свої «половинки». І жителі Корабельного району Миколаєва не перестають дивувати: вони знаходять любов незважаючи на всі труднощі воєнного стану. Бо якими б складними не були обставини, життя триває. Крім того, перебуваючи в крайній небезпеці, багато хто з нас зрозуміли, що відкладати важливі кроки на потім не варто. Так, весілля не такі, як раніше, але вони не зникли. Тому що ніхто не забере у нас любові!

Тільки за 9 місяців 2022 року в Корабельному районі зареєстровано 215 шлюбів (141 – за перші півроку (один з них – з іноземцем), і 74 – за третій квартал). Про це йдеться в офіційній відповіді Суднового відділу державної реєстрації актів цивільного стану в місті Миколаєві Південного міжрегіонального управління Мін’юсту (м. Одеса) на інформаційний запит редакції Korabelov.Info.

Вітаємо всіх молодят, які створили нові українські сім’ї! Нехай любов міцно з’єднає вас, допоможе побудувати ваше щастя і зберегти його на довгі роки подружнього життя!

«Любов – це надзвичайне почуття, яке надихає і надихає, дарує віру і надію, дарує непереможну силу і витривалість. Такі події вкотре доводять, що життя не зупинити», – зазначають у Корабельному управлінні GRAGS у місті Миколаєві.

Що стосується розлучень (життя йде своєю чергою) – вони теж є, але їх набагато менше, ніж в аналогічний період минулого року. Так, за перше півріччя 2021 року в Корабельному офіційно розлучилися 172 пари, а з січня по червень 2022 року – всього 20.

У третьому кварталі 2022 року розлучилися ще 5 пар.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button