Пригоди

Лукашенко оголосив про домовленість з Путіним про розгортання спільного регіонального угруповання військ

«У зв'язку із загостренням на західних кордонах союзної держави»

Цей материал також доступний

Президенти Білорусі та Росії Олександр Лукашенко і Володимир Путін домовилися про розгортання спільного регіонального угруповання військ, про що білоруський диктатор заявив на нараді з питань безпеки, повідомляє БелТА. Лукашенко нагадав, що після неформального саміту СНД у нього відбулася зустріч тет-а-тет з Путіним.

«У зв’язку із загостренням на західних кордонах союзної держави ми домовилися про розгортання регіонального угруповання Російської Федерації та Республіки Білорусь. Це все згідно з нашими документами. Якщо рівень загрози досягне нинішнього рівня, як зараз, ми починаємо використовувати угруповання союзної держави. Основою (я завжди так говорив) цієї групи є армія, збройні сили Республіки Білорусь. Мушу повідомити, що розпочалося формування цього угрупування. Це триває, я думаю, вже два дні. Мій наказ був відданий, щоб ми почали формувати цю групу”, – сказав він.

Лукашенко також зазначив, що Росії зараз не до цього конфлікту.

“Другий конфлікт все ще був відсутній. Ви знаєте, що у них достатньо проблем. Тому ви не розраховуєте на велику кількість збройних сил РФ. Але це буде не тисяча людей”, – сказав він.

«І будьте готові прийняти цих людей найближчим часом і розмістити їх там, де це необхідно, за нашим планом. Без надмірності, без ескалації ситуації і ситуації”, – доручив він міністру оборони.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button