СуспільствоТема дня

За прибирання трупів безпритульних тварин в Корабельній райдержадміністрації заплатять 80 тисяч

За даними Prozorro

Цей материал також доступний

Адміністрація Корабельного району м. Миколаєва за результатами аукціонів Prozorro у 2022 році тричі без проведення конкурсу укладала договори на надання послуг з прибирання та утилізації трупів безпритульних тварин (собак і котів) на території району у 2022 році. Загалом – 65 тіл на майже 80 тисяч гривень.

Так, на початку поточного року (17 січня) було укладено договір з Комунальним підприємством Миколаївської міської ради «Центр захисту тварин».

За підбір 23 трупів тварин районна адміністрація зобов’язалася виплатити 24 993 грн. Згідно з договором, термін надання послуг – з 17 січня по 31 грудня 2022 року.

Однак цього виявилося замало, і незадовго до початку війни за таку ж послугу за спрощеною системою закупівель, але вже за майже 125 тис грн. з тим же комунальним підприємством укладено новий договір . Контракт був укладений 28 лютого, але 30 березня його скасували. Його причиною стала неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель.

Після оголошення наприкінці серпня 2022 року нового тендеру на цю послугу, 6 вересня, було укладено договір з тим же Центром захисту тварин на відбір ще 42 трупів безпритульних тварин до кінця року за 54 834,20 грн.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button