Общество

"Угадай мелодию", котики и Гимн на синтезаторе: школьники-патриоты из Корабельного начали учебный год

Первый урок назывался "Ми українці: честь і слава незламним!"

“Ти падаєш зі скелі, але ніяк не приземлишся…”;
“У нас не було раніше досвіду війни…”;
“Навіть зараз, коли мені сумно, я намагаюсь знайти щось хороше в житті…”; “Ми маємо вчитися бути вдячними попри все, маємо вірити в ЗСУ…”

Эти фразы – фрагменты сверхэмоциональной встречи николаевских учеников из Корабельного района.

Первый онлайн-урок 1 сентября 2022 года в Николаевском лицее им. Олега Ольжича (бывшей школе №1), расположенном в Корабельном районе, назывался “Ми українці: честь і слава незламним!”. В разных классах он прошел по-разному, но в каждом – с верой в победу ВСУ над врагом.

А перед этим все ученики посмотрели видеовызовы «Голос лицея – в каждом из нас!», посылая друг другу виртуальные объятия. На кадрах следующего видео – и выпускники лицея, которые сейчас с оружием в руках защищают родную землю, и пожелания учителей и директора учебного заведения его ученикам, а также искренние мнения и желания, озвученные самими лицеистами…

Предлагаем нашим читателям обзор первых уроков этого учебного года в разных классах лицея.

Ученики и ученицы 5-Б (классная мама Руденко А. В.) делали оригами-котиков как символ наших воинов – защитников и защитниц:

ученики лицея им. Олега Ольжича

“Святкова зустріч учнівської родини 5-А разом із класною мамою Волошиною Н.О. відбулася на хвилі хорошого настрою та патріотизму. Маленькі зірочки впевнено стартували і понесуть свій запал першопрохідців-нушенят із початкової школи в середню”, – зазначено на сторінці ліцею в соцмережі “Фейсбук”.

Маленькие лицеисты 4-Г (классная мама – Отчич Ю. И.) на уроке-квесте «Мы украинцы: честь и слава несокрушимым!» показали свою верность и патриотизм родной Украине, поделились своими маленькими победами и разгадали все головоломки. С верой в сердце и одним для всем желанием они передают всем свой позитив:

ученики лицея им. Олега Ольжича

Ученики и ученицы 8-Б класса Николаевского лицея имени Олега Ольжича, которые сейчас находятся и в разных областях Украины, и в разных уголках Европы, собрались вместе с классным руководителем Рабулец А.В. на такую долгожданную встречу, которая проходила в онлайн-формате.

“У перший день нового навчального року діти багато говорили про мир, про віру в перемогу, про любов до Батьківщини, власну безпеку, співали гімн та зворушливі пісні про нашу рідну Україну, схилили голови у хвилині мовчання, згадавши всіх, хто віддав своє життя за Україну. Також хлопці та дівчата розповідали, що нового й цікавого дізнались про міста та країни, які вони відвідали, ділились світлинами.

Ніяка війна не зможе відняти у наших дітей право на освіту, право на здобуття знань. Нехай і далеко від рідного міста, але ж наша шкільна родина завжди єдина, рідні вчителі завжди поруч і готові допомагати своїм учням та ученицям впевнено йти по дорозі знань”, – пишет батьківська громада 8-Б класса.

Лицеисты из 2-Г класса (кл. руководитель – Федоровская Р.С.), которые учатся по программе НПП «Интеллект Украины», гордятся своей родной Родиной и желают всем победного мирного года:

ученики лицея им. Олега Ольжича

“Онлайн-можливості сьогодення дозволили зустріти День знань новій родині ліцею 1-А класу (класний керівник – Денисенко Вікторія Валеріївна). Діти познайомилися одне з одним, з класною мамою, з ліцеєм, а ще маленькі патріоти знайомилися з державними символами України, грали в гру разом зі своїми батьками “Відгадай мелодію “, наприкінці якої заспівали разом зі шкільною родиною та українськими зірками пісню “Ой у лузі червона калина похилилася”.

В лицее появилась еще одна школьная семья – классная семья 1-В класса (классная мама – Чернега Н. А.):

онлан-уроки: первоклассники лицея им. Ольжича

“Ти падаєш зі скелі, але ніяк не приземлишся…
У нас не було раніше досвіду війни…
Навіть зараз, коли мені сумно, я намагаюсь знайти щось хороше в житті…
Ми маємо вчитися бути вдячними попри все, маємо вірити в ЗСУ…

Здається, що це фрази з якихось документальних фільмів свідчень очевидців війни, але ні. Це — фрагменти надемоційної зустрічі новосформованого колективу 10-А класу. Перша офіційна зустріч підлітків, але по факту полілог дорослих, давно знайомих людей із досвідом війни… Дорослих старшокласників і старшокласниць, які попри різні життєві обставини не втратили віри, надії, сили, оптимізму, почуття гумору.

Від виконання Гімну України на синтезаторі одним із учнів наживо — до розповідей про особисті втрати війни, від патріотичного кросворду — до емоційних гойдалок, від уроку мінної безпеки разом — до “пересадіть мене” (у віртуальному класі), від яскравих вражень про літо — до персональних передбачень на весь навчальний рік. Таким видався локальний ліцейський Всесвіт через Zoom наживо для 10-А класу в День знань.

Хай 2022-2023 н. р. стане для вас переможним на всіх фронтах! Адже головним висновком зустрічі стала спільна думка класної родини 10-А: найкраще і найменше, чим ми можемо допомогти країні зараз, — добре вчитися, щоб у майбутньому розбудовувати рідну Україну”, – написала классный руководитель 10-А класса Антонина Ковенева.

“Не схожий на всі попередні рік. Незвичний початок осені. День знань без гучної музики та сміху на шкільних подвір’ях. Та неодмінно все буде добре, навіть краще! Бажаю навчання без тривог! Усе буде Україна!❤️ Із найщирішими побажаннями”, — обращается ко всем классная мама 2-А класса Дубинецкая С.И.:

Напомним, мы писали:

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button