Пригоди

"Горизонт планування - не більше тижня", - Сенкевич

Городская власть пытается не думать, что будет происходить по окончании войны

Міська влада Миколаєва має горизонт планування не більше тижня, про що міський голова Олександр Сенкевич сказав в інтерв'ю "Забороні".

"Зараз не більше тижня. Ми намагаємося не думати про те, що буде після закінчення війни. Це пізніше. Знаєте, це як "після свят" — це те саме "після війни", — сказав він.

Він також додав, що не встигає думати про відчуття.

«З того, як все почалося, вони відразу переорієнтувалися на військову манеру ведення бізнесу. Зараз у нас немає постійного офісу чи міської ради. Ми всі в різних місцях. З першого дня ми зробили онлайн-рацію і постійно йдемо завдяки їй. Керівники підрозділів працюють цілодобово, адже обстріли відбуваються як вночі, так і вдень. Потрібно рятувати людей, їх майно, відключати газ і електрику. Тому особливої різниці в роботі мера в авральному режимі у військовому місті [порівняно з довоєнними часами] немає. Крім того, один день схожий на інший: чекаємо обстрілу і думаємо, що робити далі. По-друге, ми не будуємо довгострокових планів: тобто відновлювати, будувати – щось подібне. Це настане пізніше", – сказав він.

https://www.youtube.com/watch?v=X9Cge7oFy2o

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button