СуспільствоТема дня

Пишаємося: випускники Корабельного набрали максимальні бали з ЗНО

"Дякуємо за чудові результати, які додають педагогам натхнення і сили"

Миколаївський ліцей імені Олега Ольжича (колишня школа №1 ім. О. Ольжича) ,що розташований в Корабельному районі, пишається Олександром Григор’євим, випускником закладу, який на ЗНО-2022 з математики набрав 200 балів (це максимальна можлива кількість балів, що можна набрати з кожного предмету). Олександр – неодноразовий переможець олімпіад із математики і фізики, активний дебатант проєкту “Молодь дебатує”.

“Вдячні Вам, Олександре, за захоплення точними науками і конкурентність”, – написано на “Фейсбук”-сторінці навчального закладу. “Сашулічка!!! Ти наша гордість. Спасибі за працю”, – прокоментувала Валентина П.

Також пишаються і випускницею ліцею Іриною Цемою, яка на ЗНО-2022 отримала заслужених 200 балів з історії України і математики.

Ірина Цема закінчила ліцей із золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні”, вона – визнана активістка і лідерка.

“Розумна, старанна, креативна красуня!!!”; “Дякуємо за чудові результати, які додають нам, педагогам, натхнення і сили”, – пишуть про дівчину дорослі, які знайомі з нею особисто.

“Дякуємо за теплі слова нашому рідному Миколаївскому ліцею імені Олега Олижича. Директору, вчителям і всім людям, хто тут працює. Ви зробили все можливе і неможливе, щоб у ці тяжкі часи для нашої країни наші діти здобули гарну освіту і стали порядними людьми і гідними громадянами. Миру Вам і процвітання! Слава Україні!”, – написала під повідомленням навчального закладу про досягнення випускників Тетяна Г.

Нагадаємо, ми писали:
Випускний у Корабельному районі: медалісти і надія педагогів на повернення молоді відбудовувати Миколаїв

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button