Пригоди

"Ворог почав дії, які багато хто вважав би наступом на Миколаїв", - Арестович

"Впрочем, посмотрим", - говорит советник главы ОП (видео)

Увечері 6 серпня 2022 року під час прямого ефіру з адвокатом Марком Фейгіним радник керівника Офісу президента Олексій Арестович заявив:

“…Є угруповання противника, яке знаходиться в районі Нової Каховки, яке досить серйозне (там мова йде про десяток – може, п’ятнадцять БТГр)… Питання про те, куди він буде кинутий, херсонське зміцнення або зміцнення Запорізького напрямку, досить відкрите, ми, правда, побачимо. На правий берег Херсона привезли близько двох-трьох БТГр (десантники увійшли і частково мотострільці).

І почали акції, які багато хто вважав би наступом на Миколаїв, але мені здається, що це поки навіть акцією назвати не можна. Мені здається, що це схоже на активацію, і як би це раптом не виявилося демонстративним, щоб показати в одному місці, а страйкувати в іншому », – розповів Олексій Арестович.

Відзначимо, що після відправки підкріплень на південний фронт російські війська з Запорізької області до Херсона збільшилися до 67 батальйонно-тактичних груп, – так називають італійську газету Corriere della Sera, посилаючись на власні “неофіційні” джерела. Нарощування російських генералів на цій ділянці фронту збігається з прогнозами щодо активізації бойових дій, додають журналісти.

«На кілька днів Москва перекинула війська, танки, великі гармати, понтони, баржі, необхідні для переправи через річки. Росія має близько 67 батальйонно-тактичних груп в суміжних районах Херсона і Запоріжжя, які можуть підтримувати один одного. До них відносяться досвідчені солдати, а також свіжі сили, з приводу підготовки яких виникають природні сумніви. Не менш важливими є питання за номером: на папері на кожному БТГ має бути вісімсот тисяч чоловік, але не виключено, що їх набагато менше », – пише видання.

Нагадаємо, ми писали:

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button