ПригодиСуспільство

"Ходять по квартирах - всіх перевіряють", - в Миколаєві розповіли, як шукають колаборантів під час комендантської години

О таком поиске предателей сообщила глава облсовета Анна Замазеева (ВИДЕО)

Голова Миколаївської обласної ради Анна Замазєєва в ефірі телеканалу “Інтер” розповіла, як під час тривалої комендантської години, оголошеної до кінця нинішніх вихідних, у Миколаєві триває операція з виявлення колаборантів.

“…Колабораціоністи і сепаратисти – вони є. Не можна сказати, що їх багато, але справа ділиться, напевно, на три етапи. Перший – знайти їх. Потім засудити і не дати їм вийти під заставу, бо наші люди готові їх лінчувати… “, – розповідає Анна Замазєєва. «Зараз всіх жителів Миколаєва перевіряють … Їдуть прямо в апартаменти, перевіряють кожну квартиру, перевіряють документи, мобільні телефони – перевіряють все … “, — сказала вона. «Тож чекаємо на результати. Сподіваюся, що в понеділок правоохоронні органи оголосять все про свої пошукові операції і про те, скільки колаборантів і сепаратистів було знайдено”, – додав голова облради.

У соцмережах миколаївці пишуть:

« Дійсно, вони ходять від будинку до будинку, – сказала Настя.

“Вони прийшли до мами, 40 хвилин перевіряли телефон, прослуховували кожне голосове повідомлення”, – розповіла Ольга.

“З якого часу Замазєєва уповноважена коментувати роботу військових і поліції?”

“Прийшли, перевірили телефон і паспорт, сфотографували щось на телефон, запитали, чи живу я одна, на даний момент так, син і чоловік в ЗДУ, побажали мені гарного дня! Все культурно!!! “, – Леся.

“Вони не могли придумати дурнішого способу. Диверсанти, звичайно, відразу ж відчинили двері і з радістю показали всі докази в телефоні “, – Анна.

“Ми йдемо (приватним сектором) з 8 ранку. Вони стукали в кожну браму”, – розповів Володимир.

«У нас вже кілька разів були такі перевірки. Якщо нема чого приховувати, то боятися не потрібно”, – розповіла Анастасія.

Нагадаємо, ми писали: агенти ФСБ допомагали знищувати верфі в Миколаєві: “Кожна така жінка наближає перемогу”. Їх сьогодні затримали.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button