Общество

"Косар живий!", - мешканці Корабельного вимагають від влади скосити траву на подвір'ї багатоповерхівки

"Служба Оперативного Реагування" поки ніяк не реагує...

Мешканка Корабельного району Миколаєва Валентина 20 червня 2022 року звернулася до “комунальників” з вимогою терміново покосити траву (скоріш за все, мова йде про зарості амброзії) на подвір’ї багатоповерхівки, написавши на “Фейсбук”-сторінці “Contact Center при Миколаївській міській раді” (публікуємо із збереженням орфографії автора):

“СРОЧНО ВИКОСІТЬ ТРАВУ у ДВОРІ по вул. Металургів, 34. Косарь ЖИВИЙ!!!”

Згодом жінка пояснила: “Моє звернення Десяте. Але була відповідь: “Косаря вбила ракета”. Я запитала в ЖЕКі – сказали, що він живий… А колос вже падає”.

Судячі з коментарів автора звернення, мешканцям вказаного будинку (як і багатьом іншим в Корабельному районі) неодноразово доводилося домагатися чогось від комунальних служб, як то кажуть, з боєм:

“У нас двір – як полігон! В прошлому році мешканці звонили, просили… Відповідь: “Немає бензину!”. Тоді ми в приказному порядку: “У депутатів велика зарплата, злийте із своєї іномарки 5 літрів бензину для скосу травы у нашому дворі!”. Найшли 5 літрів бензину, – траву скосили…”

Адміністратор контакт-центру переадресував вчорашнє звернення жінки до “Служби Оперативного Реагування”. Але там поки ніяк не реагують…

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

2 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button