Общество

У Корабельному районі з’явиться «Фрегат» для дітей

За словами Олександра Цуканова, об’єкт готовий на 80%

У Корабельному районі міста Миколаєва завершують комплексний благоустрій двору біля будинку по вул. Океанівській, 36. Там капітально відновлюють пішохідну зону та дитячі майданчики. Минулого року у дворі були облаштовані всі пішохідні доріжки, цього року замінюють старі конструкції дитячих майданчиків та встановлюють лавки у зонах відпочинку.

Хід робіт перевірили заступник міського голови Сергій Коренєв та голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, — повідомляють у міськраді.

За словами Олександра Цуканова, об’єкт готовий на 80%. Його повністю завершать протягом двох тижнів.

«Доріжки тут були прокладені в тому напрямку, як їх раніше протоптали люди. На дитячих зонах укладена м’яка плитка».

Як розповів Сергій Коренєв, у дворі на Океанівській, 36 також мають встановити ще один дитячий ігровий комплекс – «Фрегат».

«Це правильна стратегія – так комплексно відновлювати внутрішньоквартальні проїзди та облаштовувати двори багатоквартирних будинків», — вважає Сергій Коренєв.

Нагадаємо, ми писали:

Связанные статьи

6 комментариев

 1. Уголовник Коренев, проверяющий ход работ это в стиле Николаевской власти Сенкевича.

  6
  5
 2. Було б дуже еффектно перетворити весь парк на розарій за прикладом парку Тет-д’Ор у Ліоні. Можливо вдасться одночасно і поліпшити культурний обмін з містом-побратимом Миколаєва.

  1
  2
  1. Захар, для того чтобы создавать парки розарии как во Франции, необходимо что то создать, что хоть что то производит в Корабельном районе. Единственный производитель в Корабельном это НГЗ которому «сто лет в обед». Остальные компашки типа Ольвии, Ника Теры грабят Украину, помогают ее разворовывать вывозя все что можно и нельзя. Вы считаете что пришло время нюхать розы? Но почему то весь район нюхает тепловозные выхлопы целые сутки и стоит в пробках создаваемых этими расхитителями Украины.

   22
   1. Та є гроші, не панікуй. Розсадити рози — таке може зробити за власні кошти чи не кожен другий в «Царському селі». То всі решта не можуть знайти грошей на красу, зайву, як вони вважають. Що казати про район? На цигарки та пиво за рік кожен скільки викидає. А такий парк буде вже не на один рік. А скільки від держави приходить виплат дитячих у наш район. Тож не треба. Робимо красу, живемо красиво.

    5
    2
 3. Делают один мелкий парк по заказу депутатам, так такой пиар вроде там целый мегаполис строят мда мда,…

  11
  1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button