Тепер в «Еліт»-групі: "Ольвія" стартувала в літній першості міста з перемоги над "ЮШК"

Почався літній чемпіонат м. Миколаєва з футболу-2021

Цей материал також доступний

В Миколаєві стартував новий міський турнір з футболу. Для команди «Ольвія», що представляє державне підприємство «Стивідорна компанія «Ольвія», розташоване в Корабельному районі, цей літній чемпіонат  розпочався 25 травня на футбольному полі спортивного комплексу «Зоря» з матчу в новій групі. Її суть полягає в тому, що 6 команд — «Ольвія», «Воронівка», «Орекс», «ЮШК», «U-18 Миколаїв», «Марка Малицького» — це і група «Еліт», і перша разом. Ці команди зіграють по 2 матчі, потім поділ: 1 — 3 і 4 — 6 по одному.

Першими опонентами команды стивідорів стали гравці «ЮШК», з якими «Ольвія» вже мала досвід зустрічі у рамках боротьби за кубок призерів.

Арбітрами матчу 25 травня працювали Леонід Ізбаш, Віталій Піскер, Артем Артеменко. Делегат — Ігор Клигін.

футбольные арбитры

«Ольвія» врахувала помилки минулої гри з «ЮШК» та, зайнявши під час матчу активну позицію, продемонструвала свою перевагу не лише великою кількістю небезпечних моментів біля воріт опонента, а й гарними голами. Так, на завершення першого тайму несподівано для голкіпера «ЮШК» забиває гравець команди портовиків Руслан Єдалов.

Всередині другого тайму «ольвійці» знов забивають: відзначився Євген Попов (який присвятив цей гол на честь головного вболівальника команди — свого сина).

Однак суперник не здавався і зміг відправити м’яча у ворота «Ольвії» зі штрафного удару.

спортивный врачДопоки гравці змагаються, медичний працівник матчу (ветеран футболу) Олександр Котов