Миколаївські футболісти змагалися за Кубок призерів

В одному з матчів зустрілися «Ольвія» та «ЮШК»

Цей материал також доступний

Літньому сезону-2021 міських футбольних подій передували кубкові змагання. У розіграші Кубка призерів взяли участь кращі команди зимової першості м. Миколаєва 2020/2021. Так, кілька днів тому на полі зустрілись команди «Ольвія» (переможець в першій лізі) та команда «ЮШК», яка посіла друге місце в зимовій першості.

Арбітрами гри працювали А. Зевакін, А. Мерцалов, А. Грігорян. Делегат ФФГН — І. Клигін.

Перший тайм почався з активних дій обох команд, однак відкрити рахунок вдалося саме «ЮШК»

У другому таймі «Ольвія» продемонструвала свою кмітливість та вирівняла рахунок (забив Руслан Едалов). Далі, після порушення з боку «ЮШК», гравець «Ольвії» Віталій Лісачов забиває з пенальті і тим самим дає команді шанс на перемогу.

Однак футбол — гра непередбачувана (тому вона і має велику кількість прихильників), і вже у другій частині тайму «ЮШК» спочатку вирівнює рахунок, а далі виривається вперед. Відзначились гравці цієї команди Мирослав Крівошей (31, 77) та Олександр Пузенко (75).

Остаточний рахунок матчу — 3:2 на користь срібного призера зимової першості — команди «ЮШК».