Общество

Під час карантинного рейду у Корабельному перевірили крамниці, салони краси та заклади громадського харчування

Всього перевірено 26 об'єктів

У середу, 12 травня, з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд-обстеження 26-ти об’єктів.

Так, було перевірено: 9 непродовольчих та 10 продовольчих крамниць, 6 закладів громадського харчування, 1 салон краси. Про це повідомляє адміністрація Корабельного району на своїй офіційній строніці.

У ході рейду було складено 3 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 2 протоколи за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає штраф від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від шести до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також складено 2 акти санітарно- епідемічного обстеження об’єктів господарювання.

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button