Общество

«Карантинні» рейди в Корабельному районі: за 2 дні перевірено ще 29 підприємців

Перевіряли крамниці, салони краси та заклади харчування

10 — 11 лютого 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов’язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди, під час яких було перевірено 29 об’єктів та складено 2 протоколи про порушення.

Так, 10 лютого проведено рейд-обстеження 15-ти об’єктів по вул. Океанівській, а саме: 7-ми непродовольчих та 6-ти продовольчих крамниць, 1 салону краси та 1 закладу громадського харчування. У ході рейду порушень не виявлено.

11 лютого проведено рейд-обстеження 14-ти об’єктів по вул. Океанівській, а саме: 5-ти непродовольчих та 6-ти продовольчих крамниць, 1 закладу громадського харчування, 2-х салонів краси.

У ході рейду на суб’єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 1 протокол за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм»), та 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від 1 до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 — 3400 грн.), а на посадових осіб — від 2 до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 — 170000 грн).

Нагадаємо, ми писали: В январе в Корабельном проверили почти 300 магазинов и кафе: составлено 33 протокола за нарушение карантина;

9 и 10 февраля в Корабельном районе снова провели рейды — «карантинный» и против стихийной торговли

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button