Общество

Після скандалу миколаївські чиновники намагаються виправити ситуацію з виплатами пенсіонерам

Термін прийняття заяв продовжено до 10 лютого 2021 року

Після того, як миколаївські ЗМІ підняли проблемні питання стосовно отримання пенсіонерами, яким більше 80 років, одноразової матеріальної допомоги в 500 гривень, департамент соцзахисту ОДА зробив певні кроки, аби виправити ситуацію.

Нагадаємо, ми писали:
«Я в шоке от такой «Турботы»: пенсионерам пообещали 500 грн помощи, но получить их не просто

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє, що, враховуючи численні звернення громадян щодо надання матеріальної допомоги, особливо в м. Миколаєві, з метою недопущення скупчення людей термін прийняття заяв продовжено до 10 лютого 2021 року.

Водночас, з метою уникнення черг при прийомі документів районним управлінням соціального захисту населення доручено сформувати списки громадян для отримання зазначеної матеріальної допомоги в телефонному режимі.
Черговість прийняття заяв мешканців м. Миколаєва формується за телефонами:
Управління соціальних виплат і компенсацій Заводського району: 409156 або 0736544694
Управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району: 586121 або 0993238046;
Управління соціальних виплат і компенсацій Центрального району: 474242 або 0995687782
Управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району: 600484 або 0930134879.

Разом з тим, спеціалістами департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та районних і міських управлінь соціального захисту населення, як йдеться у повідомленні, надавались відповідні роз’яснення в телефонному режимі домогосподарствам-отримувачам субсидій, зокрема:

– надати заяву до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації для призначення зазначеної компенсації має право будь-хто з членів відповідного домогосподарства;

– домогосподарствам, що отримують субсидію через відділення поштового зв’язку, додавати до заяви довідку з банківської установи про відкриття особового розрахункового рахунку не обов’язково. Виплату компенсації буде здійснено через відділення поштового зв’язку.

Одинокі та одиноко проживаючі особи, яким необхідна допомога для оформлення заяви та документів для виплати компенсації, можуть звернутися до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за телефоном 56 30 80, 098 03 13 141, до департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради за телефоном 37 68 08 (або за місцем реєстрації ) для виклику соціального працівника.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

2 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button