Общество

Протягом двох тижнів до Корабельного райсуду надійшло 30 адмінпротоколів про порушення карантину

За це передбачаються штрафи від 1 700 до 170 000 гривень

Протягом двох тижнів — з 7 по 18 грудня — до Корабельного районного суду м. Миколаєва надійшло 30 адміністративних матеріалів, що складені співробітниками поліції за порушення правил карантину за ст. 44-3 КУпАП.

«Зазначимо, що відповідно до ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей», порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами карається накладенням штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1 700 грн. до 3 400 грн.) і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3 400 грн. до 170 000 грн.).

Нагадаємо: 17 березня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесеннязмін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» за №530-ІХ від 17.03.2020. Даним законом було введено нову статтю у Кодекс України про адміністративні правопорушення та посилено кримінальну відповідальність за порушення санітарних норм та правил.

Читайте також:
По торговому центру в Корабельному районі пройшлися з «карантинним» рейдом: перевірено 26 об’єктів;

«Маршрутчика» в Корабельном хотят судить за троих стоячих пассажиров

Связанные статьи

Один комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button