ОбществоПолитикаТема дня

ТОП-менеджмент «Океана», «Ника-Теры» и др. Список кандидатов в облсовет от ОПЗЖ

Предприниматели и пенсионеры, ТОП-менеджмент "Ника-Теры" и "Океана"... На сайте ЦВК добавлен список кандидатов в депутаты Николаевского облсовета

В четверг, 8 октября, на сайте ЦВК добавили список кандидатов в депутаты Николаевского облсовета от партии «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Ранее korabelov.info уже публиковали поданные другими партиями списки кандидатов в Николаевский облсовет.

Итого, на сайте ЦИК теперь размещен дополненный список, состоящий 520-ти кандидатов от 10 политических партий, которые претендуют на 64 места в Николаевском облсовете (местные выборы, как известно, состоятся 25 октября 2020 года).

Всего определено семь территориальных избирательных округов по выборам депутатов областного совета.

Отметим, что Корабельный район Николаева и часть Витовского района области закреплены за территориальным округом №5, вот его полный состав:

«Корабельний район (частина Миколаївської міської громади) та частина Миколаївського району Миколаївської області (Воскресенська селищна громада, Первомайська селищна громада, Галицинівська сільська громада, Шевченківська сільська громада, Мішково-Погорілівська сільська громада)»

Мы публикуем информацию о добавленных кандидатах в таком порядке:
№ в общем списке, ФИО, дата рождения,
сведения об образовании (по умолчанию — высшее),
партийность (по умолчанию — член партии «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»),
место работы и проживания,
номер округа/порядковый номер в территориальном окружном списке.

Кандидаты, которые баллотируются от «ОПЗЖ» по округу №5 (Корабельный и часть Витовского района), выделены красным цветом.

  1. Загородній Юрій Іванович (07.05.1959) Верховна Рада, Депутат, місце проживання: м. Київ. Перший кандидат
  2. Фат’янов Андрій Володимирович (30.03.1977) ТОВ суднобудівний завод «Океан», Директор з виробництва, місце проживання: м. Миколаїв. (3/6)
  3. Демченко Тетяна Василівна (21.12.1958) Пенсіонер, Володіє, місце проживання: с. Возсіятське. (2/1)
  4. Майборода Сергій Федотович (24.04.1959) безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: м. Миколаїв. (3/2)
  5. Підпала Ірина Валентинівна (06.07.1980) Національний університет кораблебуду вання ім. адм. Макарова, Провідний юрисконсульт, місце проживання: м. Миколаїв. (3/3)
  6. Андрєєв Денис Миколайович (21.12.1977) ОСББ «Гагаріна 1 2», Голова правління, місце проживання: м. Миколаїв. (5/9)
  7. Єропунов Артем Миколайович (14.09.1980) ПП «Інвестиційна група «Віпос», Директор, місце проживання: м. Миколаїв. (4/2)
  8. Сердцева Катерина Ігорівна (13.10.1987) ТОВ «МСП «Ніка-Тера», Заступник начальнику відділу економічної безпеки, місце проживання: м. Миколаїв. (2/9)
  9. Солтис Оксана Володимирівна (18.03.1975) Заступник директора, ММПК «Молодіжний», місце проживання: м. Миколаїв. (7/3)
  10. Заблоцький Вадим Васильович (16.09.1973) Служба автомобільнихдоріг у Миколаївськійобласті., Провіднийфахівець з публічнихзакупівель, місце проживання: м. Миколаїв. (7/4)
  11. Крет Юрій Всеволодович (14.05.1960) ТОВ «ТРАНС- транзит», Директор, місце проживання: м. Вознесенськ. (2/3)
  12. Дашкова Ніна Володимирівна (04.08.1982) ТОВ «МСП «Ніка-Тера», Заступник начальника відділу економічної безпеки, місце проживання: м. Миколаїв. (7/5)
  13. Гуринчук Дмитро Павлович (18.04.1956) Виробничний Кооператив «Ремонтник», Директор, місце проживання: м. Миколаїв. (5/1)
  14. Шастун Вікторія Володимирівна (30.05.1981) безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальність «Ніка-Тера», Фахівець з документо обігу, місце проживання: м. Миколаїв. (4/8)
  15. Ахундов Анар Рауфогли (22.03.1980) Приватний підприємець, місце проживання: м. Миколаїв. (4/3)
  16. Солтис Олег Петрович (18.09.1972) Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Миколаїв. (7/1)
  17. Єрьомін Андрій Олександрович (13.07.1978) ТОВ «Строй-Сервис», Директор, місце проживання: с. Покровське. (5/3)
  18. Потапенко Тетяна Валентинівна (17.12.1962) ТОВ «МСП «Ніка-Тера», Начальник відділу охорони праці, місце проживання: м. Миколаїв. (4/4)
  19. Топало Віктор Миколайович (24.02.1990) Приватний підприємець, місце проживання: смт. Врадіївка. (6/3)
  20. Фігура Лариса Володимирівна (24.02.1974) Новоэгорiвський БК, Директор, місце проживання: с. Новоэгорiвка. (1/4)
  21. Мержієвський Євгеній Юрійович (05.11.1985) Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Вчитель, місце проживання: смт. Криве Озеро. (6/5)
  22. Сіроштан Олександр Васильович (05.09.1964) СПрАТ «Україна», Голова правління, місце проживання: м. Вознесенськ. (2/4)
  23. Бачин Олександр Васильович (03.08.1956) ТОВ «Південний термінал», Директор, місце проживання: с. Новокостянтинівка. (2/2)
  24. Голубєва Валентина Іванівна (02.03.1951) Пенсіонер, місце проживання: м. Нова Одеса. (2/5)
  25. Каштальян Алла Василівна (27.09.1962) МФ ДП «АМПУ», Начальник відділу, місце проживання: м. Миколаїв. (1/8)
  26. Олабін Вадим Володимирович (06.11.1974) Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Донецк. (7/2)
  27. Резніков Ілля Борисович (11.12.1951) Пенсіонер, місце проживання: м. Миколаїв. (5/2)
  28. Ясинський Олександр Миколайович (12.09.1982) Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Миколаїв. (4/1)
  29. Кошова Людмила Іванівна (16.10.1957) Пенсіонер, місце проживання: м. Миколаїв. (5/4)
  30. Допілка Надія Михайлівна (13.11.1990) ПП Євро-лідер, Заступник директора, місце проживання: м Первомайськ. (6/4)
  31. Потьомкін Олександр Вікторович (25.03.1954) безпартійний, Миколаївська дирекція акціонерного товариства «Укрпошта», Голова профспілкового комітету, місце проживання: м. Миколаїв. (3/4)
  32. Абрамович Борис Анатолійович (31.01.1964) Володимирівська школа інтернат І-ІІ ступенів, Директор, місце проживання: с. Володимирівка. (1/7)
  33. Козлов Олег Олександрович (27.11.1984) Фізична особа підприємець, місце проживання: м.Новий Буг. (1/2)
  34. Поліщук Марина Вікторівна (26.12.1985) Березнегуватська районна рада, Заступник голови, місце проживання: смт. Березнегувате. (1/3)
  35. Богославець Людмила Іванівна (25.02.1958) Краснянськазагально-освітня школа 1-111 тупенів, Заступник директора по господарчій частині, місце проживання: с. Красне. (5/8)
  36. Снітков Сергій Михайлович (14.10.1966) ППО ВП «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом», Голова первинної профспілкової організації, місце проживання: м. Южноукраїнськ. (2/8)
  37. Сандул Віктор Миколайович (14.11.1964) Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв. (3/7)
  38. Белановська Юлія Сергіївна (27.12.1985) ГУ ДПС у Миколаївській області, Головний державний ревізор-інспектор, місце проживання: м. Миколаїв. (2/7)
  39. Головчанський Андрій Всеволодович (23.03.1978) ПП Євро-лідер, Генеральний директор, місце проживання: м. Первомайськ. (6/1)
  40. Тріщанович Єлизавета Володимирівна (01.11.1991) ТОВ «Полімед», Завідувач а аптеки, місце проживання: м. Миколаїв. (4/6)
  41. Дівульський Віктор Вікторович (13.09.1993) РПСП «Миколаїв», Лейтенант поліції інспектор 2 взводу, місце проживання: с. Варюшине. (6/6)
  42. Полуєва Людмила Михайлівна (01.05.1959) безпартійна, Товариство з обмеженою відповідаль ністю «Южна правда», Начальник відділу регіональної політики, місце проживання: с. Весняне. (5/10)
  43. Серебряков Юрій Володимирович (27.11.1953) безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: м. Миколаїв. (3/8)
  44. Фроленко Володимир Олександрович (15.03.1977) ПП агропромислова фірма «Вісла», Директор, місце проживання: м. Миколаїв. (1/1)
  45. Бойчук Олена Володимирівна (27.01.1980) Піцерія «Челентано», Приватний підприємець, місце проживання: м. Первомайськ. (6/2)
  46. Шундель Надія Вікторівна (14.11.1962) безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальні стю ТВ «Каміон», Головний бухгалтер, місце проживання: м. Миколаїв. (3/10)
  47. Середа Віктор Миколайович (05.02.1957) ТзДВ ім. Т.Г. Шевченка, Директор, місце проживання: м. Нова Одеса. (7/8)
  48. Новіков Ігор Адамович (31.10.1964) Газета » Вісті Снігурівщини», Головний редактор, місце проживання: м. Снігурівка. (1/5)
  49. Горбуров Евген Григорович (15.10.1954) безпартійний, Миколаївський національний університет ім. Сухомлинсь кого, Начальник відділу, місце проживання: м. Миколаїв. (3/1)
  50. Корольова Валентина Іванівна (02.02.1965) освіта загальна середня, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Миколаїв. (3/5)
  51. Шевчук Олег Олександрович (10.12.1968) Пенсіонер, місце проживання: м. Миколаїв. (5/6)
  52. Мойсеєнко Кирило Іванович (17.07.1977) Приватний підприємець, місце проживання: м. Миколаїв. (7/6)
  53. Автенюк Ірина Вікторівна (24.07.1968) «Нова стоматологія», Стоматолог, місце проживання: м. Первомайськ. (6/7)
  54. Петросян Наріне Каренівна (22.10.1988) безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв. (3/9)
  55. Звєров Віталій Володимирович (01.01.1969) ТОВ «Білоусівка-2007», Директор, місце проживання: с. Григорівське. (2/6)
  56. Гусєв Дмитро Леонідович (14.07.1985) ТОВ «Агро-Снаб», Директор, місце проживання: м. Миколаїв. (5/7)
  57. Біндюков Андрій Дмитрович (02.01.1963) ВП «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом», Заступник головного інженера, місце проживання: м. Южноукраїнськ. (2/10)
  58. Арутюнов Гранд Іванович (15.05.1983) безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Пересадівка. (4/7)
  59. Брусенко Олена Олександрівна (18.07.1977) Тимчасово не працює, місце проживання: м. Нова Одеса. (7/7)
  60. Дробот Тетяна Василівна (27.04.1978) ФОП, Керівник, місце проживання: м. Миколаїв. (5/5)
  61. Іванов Олександр Григорович (29.10.1984) НПП «Білобереж- жя Святослава, Начальник відділу, місце проживання: с. Василівка. (1/9)
  62. Черкес Софія Петрівна (26.11.1957) Пенсіонер, місце проживання: м. Миколаїв. (4/5)
  63. Білик Олександр Іванович (25.05.1956) Оздоровчо-реабілітаційний комплекс «Іскра» ВП «Южно-Українська АЕС ДП «НАЕК «Енергоатом», Директор, місце проживання: м. Южноукраїнськ. (2/11)
  64. Маліновська Олена Степанівна (25.01.1967) КП «Публічна бібліотека «Михайлівська філія, Бібліотекар, місце проживання: с. Михайлівка. (1/6)
Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
4 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Южанинъ

Список пятой колонны. Не стесняйтесь, выкладывайте ещё — в будущем эти списки очень пригодятся

Наталья

а вот это правильно

Наталья

Твою ж мать, какой прелестный список.
Пенсы, просовковые барыги-псевдоруководители, протиратели штанов и сидящие на откатах, и их очень успешные детишки — бизнесмены.
Прям оппозиция демократии и нормальному развитию страны.
ОПЗЖ — «опять за жопу!» голосуем! а то проиграем!

Наталья

там мразь не только от ника-терры

Реклама на сайте
Back to top button