ОбществоПолитикаТема дня

Более 500 кандидатов хотят стать депутатами Николаевского облсовета (полный список)

ЦВК опубликовал список кандидатов в Николаевский облсовет от политических партий

На сайте ЦВК разместили список 456-ти кандидатов от 9 политических партий (к ним позже добавились 64 кандидата от «ОПЗЖ»), которые претендуют на 64 места в Николаевском облсовете (местные выборы, как известно, состоятся 25 октября 2020 года).

Мы публикуем информацию о данных кандидатах в таком порядке: № в общем списке, ФИО, дата рождения, сведения об образовании (по умолчанию — высшее), партийность (по умолчанию — беспартийные), место работы и проживания.

Аграрна партія України

  1. Гасюк Анатолій Петрович. 01.02.1961. Освіта професійно-технічна, член Аграрної партії України, ТОВ «Гарант Агро», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  2. Тотоонов Станіслав Хушинович. 01.09.1965. ТОВ «Новий Сад», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  3. Мкртичян Гарнік Валодович. 10.02.1957. ТОВ «Гамма», ТОВ СП «Святовіт», Директор, місце проживання: смт. Казанка.
  4. Волощакевич Віктор Володимирович. 07.11.1964. Селянське фермерське господарство «Волощакевич», Голова, місце проживання: с. Широколанівка.
  5. Бойчук Микола Васильович. 24.09.1967. Освіта професійно-технічна, Фермерське господарство «Юлія», Голова, місце проживання: с. Актове.
  6. Герасименко Денис Олександрович. 29.07.1972. Фермерське господарство «Агро 1», Голова, місце проживання: с. Майорівка.
  7. Гапчук Олександр Петрович. 03.05.1964. ТОВ «Лан», Директор, місце проживання: с. Староолексіївка.
  8. Крикун Анатолій Анатолійович. 23.10.1975. ТОВ «Агроімпульс-Груп», Директор, місце проживання: с. Михайло-Ларине.
  9. Мачула Ірина Іванівна. 25.06.1971. Освіта професійно-технічна, член Аграрної партії України, ТОВ «Гарант Агро», Бухгалтер, місце проживання: с.Катеринівка.
  10. Даценко Сергій Олександрович. 28.07.1977. Приватний підприємець, місце проживання: с. Новокатеринівка.
  11. Гасюк Ігор Павлович. 08.05.1988. член Аграрної партії України, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  12. Ватралик Сергій Іванович. 04.11.1965. Катеринівська ЗОШ I-III ступенів, Вчитель, місце проживання: с. Катеринівка.
  13. Стоянова Оксана Тарасівна. 02.04.1972. Михайлівська філія Колосівської ЗОШ I-III ступенів, Завідувачка, місце проживання: с. Михайлівка.
  14. Лозінський Олег Олександрович. 15.12.1964. член Аграрної партії України, Фермерське господарство «Лозінське поле», Голова, місце проживання: м. Первомайськ.
  15. Журавська Олена Федорівна. 11.02.1957. Освіта професійно-технічна, Комунального підприємства «Добробут» Казанківської селищної ради, Начальник, місце проживання: смт. Казанка.
  16. Антоненко Олександр Сергійович. 18.03.1986. член Аграрної партії України, Рибаківський старостинський округ, Староста, місце проживання: с. Рибаківка.
  17. Ходченко Ліна Михайлівна. 31.07.1978. член Аграрної партії України, Одноосібник, місце проживання: смт. Березанка.
  18. Шевченко Лариса Миколаївна. 08.07.1972. Акціонерне товариство Райффайзен Банк Аваль, Начальник відділення, місце проживання: смт. Єланець.
  19. Бездітний Володимир Васильович. 26.01.1955. Сільськогосподарське підприємство «Темп», Директор, місце проживання: с-ще Полігон.
  20. Долженко Ірина Федорівна. 23.09.1965. Казанківський професійний аграрний ліцей МКУ ім. Пилипа Орлика, Психолог, методист, місце проживання: смт. Казанка.
  21. Кем Андрій Васильович. 31.05.1995. член Аграрної партії України, ТОВ «Веселинівська МТС», Заступник директора, місце проживання: смт. Веселинове.
  22. Шакунова Тетяна Петрівна. 04.06.1982. Шевченківська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: с. Шевченкове.
  23. Кружкова Наталя Володимирівна. 26.09.1953. Єланецький професійний аграрний ліцей, Директор, місце проживання: смт. Єланець.
  24. Сиворотка Олександр Олександрович. 20.04.1960. член Аграрної партії України, ТОВ «Меотіс», Директор, місце проживання: смт. Березанка.
  25. Чебан Анатолій Олександрович. 19.04.1975. Приватне підприємство «Оріон-Авто», Водій, місце проживання: м. Миколаїв.
  26. Матвєєв Євген Анатолійович. 11.02.1978. Арбузинська філія ПП «Меридіан», Директор, місце проживання: смт. Арбузинка.
  27. Бурлакова Ганна Іванівна. 09.01.1958. Пенсіонерка, місце проживання: м. Миколаїв.
  28. Нестерчук Інна Володимирівна. 02.08.1986. Освіта професійно-технічна, Приватний підприємець, місце проживання: м. Миколаїв.
  29. Княгницька Анастасія Віталіївна. 13.08.1997. Освіта професійно-технічна, член Аграрної партії України, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Первомайськ.
  30. Катіпунга Сергій Олексійович. 11.03.1955. член Аграрної партії України, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Підгороднє.
  31. Стахнюк Олена Павлівна. 24.01.1986. ТОВ «Рубін і Ко», Бухгалтер, місце проживання: м. Миколаїв.
  32. Каблуков Михайло Миколайович. 02.10.1959. Освіта загальна середня, Пенсіонер, місце проживання: с. Мішково — Погорілове.
  33. Голембієвська Аліса Олександрівна. 06.02.1991. Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  34. Зеленюк В’ячеслав Васильович. 23.03.1991. Тимчасово не працює, місце проживання: місто Миколаїв.
  35. Сотников Андрій Сергійович. 21.03.1987. Освіта загальна середня, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  36. Савич Максим Вікторович. 29.09.1986. Освіта загальна середня, Приватний підприємець, місце проживання: м. Миколаїв.
  37. Рабоча Діана Вячеславівна. 25.03.1981. АЛМІ-ТРЕЙД, Супервайзер, місце проживання: м. Вознесенськ.
  38. Локатирь Володимир Васильович. 20.08.1975. Освіта професійно-технічна, ГО «Миколаївська обласна організація інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій», Волонтер, місце проживання: м. Миколаїв.
  39. Бабаков Микола Миколайович. 15.12.1978. Приватне підприємство «Оріон-Авто», Водій, місце проживання: м. Миколаїв.
  40. Стефанко Тетяна Романівна. 01.06.1985. член Аграрної партії України, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Первомайськ.
  41. Ранчінська Ольга Володимирівна. 21.11.1962. Освіта професійно-технічна, Товариство з обмеженою відповідальність «Автоімпульс Груп», Бухгалтер, місце проживання: м. Миколаїв.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

  1. Талпа Михайло Володимирович. 04.09.1983. член партії «ЄС», Миколаївська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність», Голова, місце проживання: м. Миколаїв.
  2. Москаленко Вікторія Вікторівна. 05.05.1979. беспартійна, Миколаївська обласна рада, Голова, місце проживання: м. Миколаїв.
  3. Пересунько Руслан Вікторович. 15.10.1981. член партії «ЄС», Самозайнята особа — адвокат, місце проживання: м. Миколаїв.
  4. Масалітіна Олена Валеріївна. 29.01.1985. член партії «ЄС», Первомайська центральна районна лікарня, Завідувач інфекційного відділення, місце проживання: м. Первомайськ.
  5. Ряжських Алла Антонівна. 29.05.1973. член партії «ЄС», ФОП, місце проживання: м. Миколаїв.
  6. Чорний Сергій Віталійович. 18.09.1968. член партії «ЄС», Мостівський навчально-виробничий комбінат, Директор, місце проживання: смт. Доманівка.
  7. Нехимчук Кирило Борисович. 26.03.1973. Самозайнята особа — приватний нотаріус, місце проживання: м. Вознесенськ.
  8. Наказенко Сергій Броніславович. 31.08.1960. член партії «ЄС», Фермерське господарство «Світлана – Н», Голова, місце проживання: с. Очеретня.
  9. Доценко Вікторія Валеріївна. 27.05.1977. член партії «ЄС», Фермерське господарство «Вікторія», Голова, місце проживання: смт. Березнегувате.
  10. Самчинська Людмила Юріївна. 15.11.1957. член партії «ЄС», Палац культури «Енергетик», Художній керівник, місце проживання: с. Костянтинівка.
  11. Петров Анатолій Леонідович. 10.02.1968. член партії «ЄС», Баштанська районна рада, Голова, місце проживання: с. Добра Криниця.
  12. Бондар Олександр Олександрович. 30.12.1981. член партії «ЄС», ТОВ торговий дім «Дункан Ойл», Директор, місце проживання: с. Пелагіївка.
  13. Сметана Юрій Олександрович. 07.09.1989. член партії «ЄС», Вознесенська міська рада, перший заступник міського голови, місце проживання: м. Вознесенськ.
  14. Білоконенко Наталя Яківна. 09.01.1953. член партії «ЄС», Товариство з додатковою відповідальністю «Південний колос», Голова правління, місце проживання: м. Нова Одеса.
  15. Руденко Ірина Павлівна. 29.04.1982. Тимчасово не працює, місце проживання: м. Баштанка.
  16. Онищук Володимир Іванович. 04.03.1967. член партії «ЄС», Приватне сільськогосподарське підприємство «Корона», Директор, місце проживання: м. Баштанка.
  17. Мойсеєв Віктор Миколайович. 06.06.1961. Міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО, Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  18. Горбатко Іван Геннадійович. 10.10.1996. член партії «ЄС», ФОП, місце проживання: с. Миколаївське.
  19. Білоус Ярослава Валеріївна. 16.08.1995. член партії «ЄС», Тимчасово не працює, місце проживання: м. Первомайськ.
  20. Бурдейна Інна Василівна. 26.04.1963. член партії «ЄС», Первомайська центральна районна лікарня, Лікар, місце проживання: м. Первомайськ.
  21. Путій Юрій Валерійович. 26.11.1980. член партії «ЄС», Комунальна організація «МЦФЗМ » Спорт для всіх», директор, місце проживання: м. Вознесенськ.
  22. Богатий Юрій Олексійович. 27.04.1961. Філія державної установи «Центр охорони здоров’я державної кримінально-виконавчої служби України в Миколаївській області», Начальник, місце проживання: м. Миколаїв.
  23. Воробйова Алла Володимирівна. 13.04.1972. член партії «ЄС», ФОП, місце проживання: м. Миколаїв.
  24. Мінєнкова Ірина Олександрівна. 19.09.1970. член партії «ЄС», Южноукраїнська міська лікарня, Лікар-хірург, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  25. Верба Леонід Алімович. 15.03.1975. ФОП, місце проживання: с. Дмитрівка.
  26. Ігнатова Валентина Іванівна. 31.12.1958. Освіта професійно-технічна, член партії «ЄС», Новоодеська районна організація інвалідів, Голова, місце проживання: м. Нова Одеса.
  27. Шаповаленко Анатолій Михайлович. 20.05.1951. член партії «ЄС», Пенсіонер, місце проживання: смт Врадіївка.
  28. Корчинська Тетяна Іванівна. 05.09.1961. член партії «ЄС», ФОП, місце проживання: м. Миколаїв.
  29. Барський Василь Васильович. 01.04.1975. член партії «ЄС», ФОП, місце проживання: м. Первомайськ.
  30. Мартинко Антоніна Валеріївна. 17.11.1982. член партії «ЄС», ФОП, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  31. Фомін Андрій Іванович. 19.10.1972. ФОП, місце проживання: с. Сергіївка.
  32. Поліщук Олена Олександрівна. 22.05.1978. член партії «ЄС», ФОП, місце проживання: м. Миколаїв.
  33. Клокол Олександр Вікторович. 06.11.1973. Фермерське господарство «Владам», Менеджер з маркетингу, місце проживання: м. Снігурівка.
  34. Дяконенко Галина Дмитрівна. 31.01.1980. Миколаївський професійний ліцей, Викладач, місце проживання: м. Миколаїв.
  35. Герасимчук Ірина Анатоліївна. 17.05.1978. Лучівський заклад дошкільної освіти «Росинка», Директор, місце проживання: с. Луч.
  36. Голдун Світлана Миколаївна. 20.01.1962. Управління праці та соціального захисту Снігурівської районної державної адміністрації, Начальник управління праці та соціального захисту Снігурівської районної державної адміністрації, місце проживання: м. Снігурівка.
  37. Матвєєв Ігор Семенович. 06.10.1956. Вітовська районна рада, Голова районної ради, місце проживання: м. Миколаїв.
  38. Торяник Сергій Васильович. 16.11.1978. член партії «ЄС», Приватне підприємство «Новатор-2010», Адміністратор реєстрації, місце проживання: смт. Єланець.
  39. Демешина Тетяна Анатоліївна. 04.04.1968. Веселинівська гуманітарна гімназія ім. Мозолевського, Директор, місце проживання: смт. Веселинове.
  40. Танасов Сергій Іванович. 30.01.1984. ФОП, місце проживання: м. Миколаїв.
  41. Немлій Юлія Володимирівна. 26.09.1979. Комунальне підприємство Дирекція Єдиного замовника «Океан», Інженер з охорони праці, місце проживання: м. Миколаїв.
  42. Зайкін Вадим Андрійович. 08.04.1992. Освіта професійно-технічна, член партії «ЄС», ФОП, місце проживання: м. Миколаїв.
  43. Кісельова Олена Василівна. 27.08.1973. член партії «ЄС», ТОВ «М Моторс», Директор з розвитку, місце проживання: м. Миколаїв.
  44. Гончарук Віра Борисівна. 13.11.1989. Миколаївський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  45. Тітаренко Вячеслав Павлович. 01.09.1979. член партії «ЄС», Укрзалізниця Миколаївська дистанція сигналізації та зв’язку, Старший електромеханік СУБ, місце проживання: м. Миколаїв.
  46. Мезіна Тетяна Андріївна. 03.10.1969. член партії «ЄС», Снігурівська районна рада, Голова, місце проживання: м. Снігурівка.
  47. Бабаріка Світлана Вікторівна. 16.09.1972. член партії «ЄС», ТОВ «Торговий Дім Юг», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  48. Москаленко Ігор Миколайович. 10.06.1983. член партії «ЄС», ТОВ «Нібулон», Менеджер-економіст, місце проживання: смт. Врадіївка.
  49. Анчербак Микола Анатолійович. 12.03.1958. ТОВ «Югстройкомплект», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  50. Петров Олег Дмитрович. 12.12.1981. член партії «ЄС», ТОВ «ЕЛКОРД», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  51. Вовк Володимир Вікторович. 13.04.1976. член партії «ЄС», Тимчасово не працює, місце проживання: м. Первомайськ.
  52. Кравченко Юлія Вікторівна. 21.03.1972. член партії «ЄС», Служба у справах дітей Миколаївської міської ради, Начальник служби у справах дітей Миколаївської міської ради, місце проживання: м. Миколаїв.
  53. Хачатрян Єлизавета Арсенівна. 06.11.1997. Студент ЧНУ ім. Петра Могили, місце проживання: м. Миколаїв.
  54. Цикалюк Ілля Михайлович. 13.04.1996. член партії «ЄС», ФОП, місце проживання: м. Миколаїв.
  55. Стадович Андрій Михайлович. 13.12.1977. Релігійна громада с.Котляреве, Священно служитель, місце проживання: с. Котляреве.
  56. Кравченко Ольга Іванівна. 20.06.1964. Шевченківська сільська рада, В.о.старости сіл Котляреве, Шевченко, Новоруське, місце проживання: с. Котляреве.
  57. Дудюк Олександр Леонідович. 04.01.1973. ФОП, місце проживання: м. Миколаїв.
  58. Пересунько Віктор Олександрович. 25.10.1963. член партії «ЄС», Фермерське господарство «Валентина», Голова, місце проживання: смт. Березнегувате.
  59. Мороз Саміра Відаді-Кизи. 11.06.1983. Освіта загальна середня, член партії «ЄС», ФОП, місце проживання: м. Миколаїв.
  60. Моторний Дмитро Андрійович. 06.08.1976. ФОП, місце проживання: с. Мішково-Погорілове.
  61. Мних Віктор Павлович. 24.12.1963. ФОП, місце проживання: м. Миколаїв.
  62. Фільтанович Наталія Олександрівна. 30.11.1966. Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вітовський район, Директор, місце проживання: с.Калинівка.
  63. Чернорук Максим Олексійович. 30.06.1982. ТОВ «Кодекс», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  64. Зубченко Світлана Вікторівна. 24.09.1980. член партії «ЄС», Самозайнята особа — адвокат, місце проживання: м. Миколаїв.

Політична партія «За Майбутнє»

  1. Пліткін Олександр Юрійович. 09.10.1960. член партії «За Майбутнє», КНП «Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради, Головний лікар, місце проживання: м. Миколаїв.
  2. Нерода Руслан Сергійович. 02.03.1984. ТОВ «Ріст Агро», Керівник, місце проживання: м. Миколаїв.
  3. Кара Альона Олегівна. 11.05.1987. ТОВ «Агро Імпорт», Менеджер зовнішньоекономічної діяльності, місце проживання: м. Миколаїв.
  4. Калюжна Оксана Миколаївна. 15.02.1977. член партії «За Майбутнє», Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  5. Григор’єва Ольга Дмитрівна. 13.07.1950. член партії «За Майбутнє», Миколаївська обласна організація Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної податкової служби, Голова Ради, місце проживання: м. Миколаїв.
  6. Ніколенко Анатолій Анатолійович. 22.01.1959. Приватне підприємство фірма «СІДКОРН», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  7. Тернавська Наталія Олександрівна. 01.01.1976. ТОВ «РЕЛЬЄФ АГРО», Заступник директора, місце проживання: с. Новобогданівка.
  8. Рубський Геннадій Іванович. 03.03.1979. ФОП, місце проживання: м. Баштанка.
  9. Крет Юрій Всеволодович. 17.05.1960. ТОВ Гнейс-с, Директор, місце проживання: с. Бугське.
  10. Бобриніченко Тетяна Михайлівна. 01.09.1978. Виконавчий комітет Вознесенської міської ради, Начальник загального відділу/уповноважена із забезпечення рівних прав та можливостей, місце проживання: м. Вознесенськ.
  11. Шишкін Єгор Сергійович. 23.12.1985. ТОВ «МАКРОНІ», Виконавчий директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  12. Івануна Ігор Володимирович. 05.06.1986. ТОВ «Ніка Меблі», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  13. Чмирь Сергій Михайлович. 04.06.1961. ДП ДГ «Агрономія», Директор, місце проживання: с. Агрономія.
  14. Баралюк Вікторія Олександрівна. 27.06.1970. Новобузька ЦРЛ, Медичний директор, місце проживання: м. Новий Буг.
  15. Тімуш Ірина Ігорівна. 15.08.1990. Заклад дошкільної освіти № 3 (ясла-садок) Снігурівської міської ради, Директор, місце проживання: м. Снігурівка.
  16. Вербін Євгеній Валерійович. 21.11.1968. Компанія Ресурс Груп, Керівник регіонального відділу постачання природного газу та електроенергії, місце проживання: м. Нова Одеса.
  17. Лєпішев Олексій Олександрович. 16.04.1974. член партії «За Майбутнє», ФОП, місце проживання: м. Миколаїв.
  18. Шевченко Олександр Миколайович. 21.04.1975. Освіта професійно-технічна, ТОВ «Промватт», Директор, місце проживання: м. Новий Буг.
  19. Кисільова Світлана Вікторівна. 28.07.1961. Управління освіти Вознесенської міської ради, Керівник, місце проживання: м. Вознесенськ.
  20. Янкова Олена Валентинівна. 08.01.1986. ФОП Гонта М.П., Менеджер з надання консультативних послуг, місце проживання: м. Миколаїв.
  21. Смирнов Дмитро Володимирович. 02.11.1969. член партії «За Майбутнє», ФОП Смирнов Д.В., Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  22. Янков В’ячеслав Станіславович. 05.12.1984. член партії «За Майбутнє», Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  23. Панков Сергій Олександрович. 29.03.1973. Відділ економічної безпеки ПАТ «МИКОЛАЇВГАЗ», Заступник начальника, місце проживання: м. Первомайськ.
  24. Сенчина Галина Миколаївна. 10.10.1961. Тимчасово не працює, місце проживання: м. Новий Буг.
  25. Сторчева Ольга Володимирівна. 10.05.1975. Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  26. Карцев Сергій Миколайович. 27.02.1958. Пенсіонер, місце проживання: м. Миколаїв.
  27. Концевой Ігор Олександрович. 03.07.1962. Підприємство ОРВП «Продтовари», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  28. Лошак Олександр Васильович. 05.06.1962. Юріївська філія НВК (загальноосвітній навчальний заклад 1 і 2 ступенів) Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступені Снігурівської районної ради Миколаївської області, Вчитель фізкультури і початкової військової підготовки, місце проживання: с. Юріївка.
  29. Рольян Людмила Анатоліївна. 29.09.1969. Тимчасово не працює, місце проживання: смт Криве Озеро.
  30. Єрентюк Альона В’ячеславівна. 20.06.1991. член партії «За Майбутнє», Тимчасово не працює, місце проживання: смт Воскресенське.
  31. Бандалет Ольга Олександрівна. 03.07.1970. Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, Директор, місце проживання: м. Первомайськ.
  32. Козаченко Микола Миколайович. 11.03.1957. Освіта професійно-технічна, ФОП, місце проживання: с. Мостове.
  33. Баландін Валерій Володимирович. 19.03.1970. Приватне підприємство «Берланд», Директор, місце проживання: с. Калачево.
  34. Новицька Оксана Борисівна. 26.08.1982. ФОП, місце проживання: м. Первомайськ.
  35. Дієва Оксана Вікторівна. 23.08.1981. Освіта середня спеціальна, член партії «За Майбутнє», Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  36. Шведов Павло Іванович. 16.07.1961. ФГ «Массандра», Голова ФГ, місце проживання: с. Красне.
  37. Бабич Віктор Володимирович. 07.02.1983. ФОП, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  38. Калюжний Євген Ярославович. 21.10.1997. Освіта загальна середня, Березанський МЕЗ, Логіст, місце проживання: м. Миколаїв.
  39. Карпенко Інна Вікторівна. 13.03.1991. Приватне підприємство «Земельне-кадастрове бюро», Інженер — землевпорядник, місце проживання: м. Миколаїв.
  40. Пагава Наталя Володимирівна. 11.02.1980. член партії «За Майбутнє», ТОВ «Керуюча компанія «Південна-1», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  41. Сичьов Федір Карпович. 12.03.1957. Миколаївська обласна філармонія, Керівник ансамблю «Вільні козаки», місце проживання: с. Луч.
  42. Калабуха Ігор Вікторович. 08.01.1962. Акціонерне товариство «Миколаївобленерго», Інженер 1-ї категорії, місце проживання: м. Миколаїв.
  43. Стрельченко Крістіна Володимирівна. 18.08.1981. Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря — «Машпроект», Інженер-технолог, місце проживання: м. Миколаїв.
  44. Буракова Тетяна Володимирівна. 26.01.1974. Освіта професійно-технічна, ФОП, місце проживання: м. Первомайськ.
  45. Луконін Олександр Валерійович. 18.03.1979. КНП ММР «Міська лікарня №4», Лікар-хірург, місце проживання: м. Миколаїв.
  46. Харченко Сергій Володимирович. 17.08.1984. Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря — «Машпроект», Інженер, місце проживання: м. Миколаїв.
  47. Луконіна Наталя Валеріївна. 10.12.1985. Самозайнята особа-адвокат, місце проживання: м. Миколаїв.
  48. Бомбар Крістіна Станіславівна. 11.07.1991. ТОВ «Дніпро Вендор», Територіальний менеджер, місце проживання: м. Миколаїв.
  49. Ройко Антон Юрійович. 11.03.1989. Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  50. Свірєпкін Олег Алегович. 28.07.1971. Освіта професійно-технічна, ТОВ «АЗС»СТАТУС», Оператор автозаправочної станції, місце проживання: м. Миколаїв.
  51. Погорєлова Олена Миколаївна. 08.04.1986. член партії «За Майбутнє», Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  52. Хлевнюк Юрій Володимирович. 20.07.1968. ФОП, місце проживання: м. Первомайськ.
  53. Петренко Сергій Анатолійович. 26.10.1968. Комунальне підприємство «Злагода», Директор, місце проживання: смт. Врадіївка.
  54. Свірєпкіна Галина Миколаївна. 19.02.1978. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ» МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, Заступник директора з виховної роботи, місце проживання: м. Миколаїв.
  55. Горіцин Олег Олегович. 08.02.1966. ФОП, місце проживання: м. Первомайськ.

Політична партія «НАШ КРАЙ»

  1. Кормишкін Юрій Анатолійович. 06.04.1980. член партії «НАШ КРАЙ», ТОВ «СП «Південна аграрно-експортна компанія», генеральний директор, місце проживання: с. Калинівка.
  2. Федорова Світлана Федорівна. 24.12.1971. Комунальне некомерційне підприємство «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ» Миколаївської обласної ради, виконуючий обов’язки директора, місце проживання: м. Миколаїв.
  3. Іванова Надія Валеріївна. 30.09.1979. член партії «НАШ КРАЙ», ТОВ «ЗОЛОТИЙ КОЛОС», директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  4. Кукуруза Олександр Вячеславович. 09.07.1976. член партії «НАШ КРАЙ», Виконавчий комітет Первомайської міської ради Миколаївської області, Перший заступник міського голови, місце проживання: м. Первомайськ.
  5. Єлінєвський Юрій Юрійович. 16.08.1963. Державне підприємство «Дослідне господарство «Зорі над Бугом» інституту захисту рослин Національної академії аграрних наук України, директор, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  6. Ташлик Григорій Володимирович. 28.10.1952. ТОВ «Іст Енержі Інжиніринг», радник директора з розвитку проектів, місце проживання: м. Миколаїв.
  7. Садрідінов Тахір Шамсідінович. 21.01.1973. член партії «НАШ КРАЙ», Миколаївська обласна рада, заступник голови обласної ради, місце проживання: с. Іванівка.
  8. Донченко Олена Віталіївна. 03.03.1981. член партії «НАШ КРАЙ», ТОВ «Миколаїв-ське сільсько-господарське рибоводне підприємство», генеральний директор, місце проживання: с. Кам’янка.
  9. Кущенко Олександр Віталійович. 19.08.1974. ФОП, місце проживання: м. Одеса.
  10. Синичків Христина Михайлівна. 18.01.1991. Комунальне підприємство «Миколаївська обласна друкарня» Миколаївської обласної ради», директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  11. Суровцев Володимир Олексійович. 22.04.1984. ДП «Радгосп «Виноградна долина», директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  12. Шарата Наталія Григорівна. 24.03.1980. Миколаївсь-кий національний аграрний університет, проректор з науково-педагогічної і виховної роботи та підвищення кваліфікації., місце проживання: м. Миколаїв.
  13. Норд Ганна Леонідівна. 13.02.1974. Чорноморський національний університет ім. Петра Могили, директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти., місце проживання: м. Миколаїв.
  14. Кущенко Юрій Віталійович. 19.08.1974. ФОП, місце проживання: м. Одеса.
  15. Остапчук Ольга Миколаївна. 15.05.1964. член партії «НАШ КРАЙ», Миколаївська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ», Голова виконавчого комітету, місце проживання: м. Миколаїв.
  16. Закусілов Андрій Миколайович. 21.12.1981. член партії «НАШ КРАЙ», тимчасово не працює, місце проживання: м. Снігурівка.
  17. Мавродієв Юрій Георгійович. 26.10.1980. тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  18. Рой Юлія Ігорівна. 01.07.1990. член партії «НАШ КРАЙ», Миколаївська обласна організація політична партія «НАШ КРАЙ», керівник піар-відділу, місце проживання: м. Миколаїв.
  19. Торопенко Сергій Іванович. 07.06.1967. член партії «НАШ КРАЙ», ФОП Торопенко С.І., ФОП, місце проживання: м. Нова Одеса.
  20. Максименко Валентина Миколаївна. 14.04.1962. член партії «НАШ КРАЙ», ФГ «Аннушка», директор, місце проживання: с-ще. Кам’яний міст.
  21. Поточняк Володимир Степанович. 17.09.1959. член партії «НАШ КРАЙ», Медичний інститут Чорноморського національного університету ім. П. Могили, асистент кафедри хірургії, місце проживання: с. Костянтинівка.
  22. Воробйов Євген Олександрович. 03.09.1978. міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями при Миколаївській міській раді., директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  23. Маляренко Олег Юрійович. 11.04.1965. Фермерське господарство «Основа», голова, місце проживання: с. Романова Балка.
  24. Дяченко Тетяна Василівна. 27.07.1969. Комунальне підприємство «Комунальне некомерційне підприємство Вознесенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», головний лікар, місце проживання: м. Вознесенськ.
  25. Дромашко Людмила Григорівна. 27.04.1955. Виконавчий комітет Первомайської міської ради Первомайського району Миколаївської області., міський голова, місце проживання: м. Первомайськ.
  26. Пікалова Тетяна Олександрівна. 04.01.1997. член партії «НАШ КРАЙ», тимчасово не працює, місце проживання: смт. Веселинове.
  27. Ященко Володимир Валерійович. 15.02.1980. член партії «НАШ КРАЙ», Фермерське господарство » Володимир», директор, місце проживання: м. Баштанка,.
  28. Лагодієнко Володимир Вікторович. 09.09.1978. ТОВ»Грін Тек Південь» Новобузького району, СТОВ «Золотий Колос»Казанківського району, директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  29. Баштова Наталія Анатоліївна. 20.07.1974. Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої діяльності., директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  30. Законь Юрій Олександрович. 07.06.1975. ТОВ «Аграленд», директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  31. Гродська Альона Вікторівна. 11.07.1988. Головне управління Держгео кадастру в Миколаївській області, начальник відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення, місце проживання: смт. Березанка.
  32. Лучний Володимир Михайлович. 29.07.1963. КНП Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївсь-кої обласної ради., завідуючий гастроентеро- логічним центром, місце проживання: смт. Воскресенськ.
  33. Кугляр Дмитро Петрович. 01.05.1982. Фермерське господарство «Кремінь», Заступник голови, місце проживання: м. Херсон.
  34. Козаченко Олег Юрійович. 20.10.1985. ФОП, місце проживання: м. Миколаїв.
  35. Курчик Леся Миколаївна. 12.08.1967. член партії «НАШ КРАЙ», Новоолександрівський заклад дошкільної освіти «Струмочок» Лоцкинської сільської ради Баштанськогої району Миколаївської області., директор, місце проживання: с.Новоолександрівка.
  36. Клименко Леонід Павлович. 29.01.1951. Чорноморський національний університет імені Петра Могили, ректор, місце проживання: м. Миколаїв.
  37. Бойко Інна Володимирівна. 25.03.1965. тимчасово не працює, місце проживання: м. Снігурівка,.
  38. Шаповалова Інга Олексіївна. 07.06.1975. член партії «НАШ КРАЙ», ТОВ «Алан-Техно», директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  39. Мудрак Олег Іванович. 06.10.1969. тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  40. Мозговий Олександр Миколайович. 19.11.1987. ФГ «Мозговий», голова, місце проживання: с. Новоблакитне.
  41. Мілінг Тетяна Дмитрівна. 26.05.1969. Полігонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вітовського району Миколаївської області, директор, місце проживання: с. Полігон.
  42. Костерчук Андрій Іванович. 07.03.1965. Приватне сільськогосподарське підприємство «Україна», директор, місце проживання: с. Кам’янка.
  43. Чекрижов Олег Володимирович. 26.12.1964. КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради, головний лікар, місце проживання: м. Первомайськ.
  44. Боровицький Ігор Васильович. 22.02.1965. тимчасово не працює, місце проживання: смт. Врадіївка,.
  45. Соручан Олена Анатоліївна. 21.04.1972. Освіта загальна середня, ПП «Анейтум», директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  46. Грипас Олег Володимирович. 07.07.1959. ТОВ «Елібра», директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  47. Жданова Ірина Павлівна. 14.09.1974. Освіта середня спеціальна, ТОВ «СП «Південна Аграрно-Експортна компанія», головний касир фінансово-економічного департаменту, місце проживання: м. Миколаїв.
  48. Волошина Ірина Вікторівна. 17.01.1971. ТОВ СП «АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ», заступник директора, місце проживання: м. Миколаїв.
  49. Садрідінов Рустамджан Шамсідінович. 02.08.1979. ТОВ «С-РОСТОК», директор, місце проживання: с. Іванівка.
  50. Добровольский Андрій Васильович. 13.08.1972. член партії «НАШ КРАЙ», Державна установа «Миколаївська державна сільськогосподарська дослідна станція інституту зрошувального землеробства національної академії аграрних наук України», директор, місце проживання: смт. Єланець.
  51. Басс Владислав Анатолійович. 12.06.1983. Державне підприємство науково — виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» — Машпроект», Начальник механосклада льного цеху, місце проживання: м. Миколаїв.
  52. Копач Людмила Анатоліївна. 01.12.1954. пенсіонерка, місце проживання: м. Миколаїв.
  53. Голян Олександр Вікторович. 20.05.1957. пенсіонер, місце проживання: м. Миколаїв.
  54. Бузінський Павло Григорович. 08.11.1952. член партії «НАШ КРАЙ», пенсіонер, місце проживання: смт. Криве Озеро.
  55. Богуш Раїса Олексіївна. 04.09.1960. член партії «НАШ КРАЙ», Березнегуват ська районна рада, голова районної ради, місце проживання: смт. Березнегувате.
  56. Садова Тетяна Йосипівна. 19.09.1965. ГО «Миколаївська ОО ТСО України», 3аступник голови, місце проживання: с. Михайло-Ларине.
  57. Донченко Ганна Миколаївна. 14.10.1979. ФОП Донченко Г.В., ФОП, місце проживання: с. Кам’янка.
  58. Літвеченко Валентин Геннадійович. 22.03.1996. комунальне підприємство «Експлуатаційне лінійне управління автодоріг» м. Миколаїв, виконроб дорожньо-мостової дільниці, місце проживання: м. Миколаїв.
  59. Квасневський Євген Анатолійович. 06.01.1972. член партії «НАШ КРАЙ», ВП ЮУ АЕС, Заступник начальника управління, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  60. Шутяк Юрій Олександрович. 20.12.1967. ГО «Миколаївська обласна організація Товариства сприяння обороні України», голова, місце проживання: м. Нова Одеса.
  61. Зубель Микола Миколайович. 19.09.1972. Освіта інші види освіти, Казанківсь кий професійний аграрний ліцей, директор, місце проживання: смт. Казанка.
  62. Крикливенко Наталія Володимирівна. 08.12.1979. Освіта інші види освіти, Аптека №1 ФОП Крикливенко Н.В., завідуюча, місце проживання: м. Нова Одеса.
  63. Каушан Сергій Іванович. 03.05.1974. Освіта інші види освіти, ФОП, місце проживання: с. Киселівка.
  64. Білковська Юлія Анатоліївна. 24.04.1955. Освіта інші види освіти, «Союз організації інвалідів України», Голова районної ГО, місце проживання: смт. Криве Озеро.

Політична партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

  1. Вовненко Євген Володимирович. 06.06.1984. член партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», КП «Госпрозрахункове земельно-кадастрове бюро», Начальник, місце проживання: м. Первомайськ.
  2. Діданов Костянтин Олександрович. 27.04.1975. член партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», ТОВ «Електромонтаж Техсервіс»., Виконавець робіт, місце проживання: м. Миколаїв.
  3. Демченко Олег Михайлович. 03.07.1962. ПрАТ «Концерн АВЕК та Ко», Головний радник з безпеки при раді засновників, місце проживання: м. Первомайськ.
  4. Черьомухіна Наталя Миколаївна. 23.09.1959. Освіта середня спеціальна, Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання», Фахівець з інформаційного забезпечення, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  5. Юськова Ірина Григорівна. 23.10.1969. Освіта середня спеціальна, член партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», ФОП Юськова І.Г., ФОП, місце проживання: м. Первомайськ.
  6. Романко Василь Сергійович. 30.10.1988. ТОВ «Агрофірма Корнацьких», Старший інженер-інженер з охорони праці, місце проживання: м. Первомайськ.
  7. Приходько Андрій Петрович. 10.04.1960. КП «Місто майбутнього», Директор, місце проживання: м. Первомайськ.
  8. Фролова Ірина Іванівна. 19.09.1984. ФОП Фролова І.І., ФОП, місце проживання: м. Первомайськ.
  9. Кучма Світлана Борисівна. 17.02.1975. Дошкільний навчальна заклад-ясла-садок-школа «Центр розвитку дитини», директор, місце проживання: м. Первомайськ.
  10. Пітерман Семен Давидович. 02.04.1955. Пенсіонер, місце проживання: м. Первомайськ.
  11. Сивак Олександр Миколайович. 12.02.1989. Громадська організація «Спортивний клуб Лайф м.Первомайська», Голова, місце проживання: м. Первомайськ.
  12. Прушинська Ірина Анатоліївна. 19.03.1978. Освіта середня спеціальна, ТОВ «Агрозахист 2010», Директор, місце проживання: м. Первомайськ.
  13. Глуницька Інна Валентинівна. 27.09.1960. Апарат Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету, Начальник організаційно –контрольного відділу, місце проживання: м. Первомайськ,.
  14. Ульянов Юрій Євгенович. 07.06.1962. Пенсіонер, місце проживання: м. Первомайськ.
  15. Язовицький Ігор Михайлович. 23.07.1962. КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради, Лікар-травматолог, місце проживання: м. Первомайськ.
  16. Бойко Віталій Михайлович. 30.11.1951. Пенсіонер, місце проживання: м. Первомайськ.
  17. Данильченко Тетяна Миколаївна. 28.06.1984. КП «Госпрозрахункове земельно-кадастрове бюро», Головний бухгалтер, місце проживання: м. Первомайськ.
  18. Єльшин Анатолій Вікторович. 19.05.1968. Освіта професійно-технічна, ФОП Єльшин А.В., ФОП, місце проживання: м. Первомайськ.
  19. Руденко Валентина Олексіївна. 10.10.1965. КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради, Завідувач кардіологічного відділення, місце проживання: м. Первомайськ.
  20. Лисиганич Дмитро Володимирович. 30.10.1983. ФОП Лисиганич Д.В., ФОП, місце проживання: м. Первомайськ.
  21. Єльшин Дмитро Анатолійович. 31.01.1991. ФОП Єльшин Д.А., ФОП, місце проживання: село Кінецьпіль.
  22. Макусинський Володимир Миколайович. 23.01.1968. Освіта загальна середня, ФОП Макусинський В.М., ФОП, місце проживання: м. Первомайськ.
  23. Макусинська Світлана Володимирівна. 27.12.1968. Освіта середня спеціальна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Первомайськ.
  24. Лошакова Олена Миколаївна. 07.03.1970. Освіта середня спеціальна, КП «Первомайськводоканал» Первомайської міської ради, Фахівець з дебіторської заборгованості з населенням, місце проживання: м. Первомайськ.
  25. Алєксєєнко Артем Сергійович. 10.11.1989. ФОП Алєксєєнко А.С.., ФОП, місце проживання: м. Первомайськ.
  26. Ковальчук Світлана Пилипівна. 04.04.1970. ФОП Вовненко Є.В., Інженер-землевпорядник, місце проживання: м. Первомайськ.
  27. Дмитрюков Олександр Вікторович. 18.01.1963. ТОВ «Торговий дім «Регіон Буд», Комерційний директор, місце проживання: м. Первомайськ.
  28. Лавренюк Володимир Антонович. 13.09.1962. Пенсіонер, місце проживання: село Кінецьпіль.
  29. Микитюк Лілія Анатоліївна. 28.06.1974. Освіта професійно-технічна, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Первомайськ, Соціальний працівник, місце проживання: м. Первомайськ.
  30. Башкінцева Наталія Сергіївна. 03.02.1981. член партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», Тимчасово не працює (відпустка по догляду за дитиною), Тимчасово не працює, місце проживання: м. Первомайськ.
  31. Нагорний Олег Ярославович. 10.02.1958. Пенсіонер, місце проживання: м. Первомайськ.
  32. Нагорна Ганна Михайлівна. 27.07.1960. Освіта середня спеціальна, Пенсіонерка, місце проживання: м. Первомайськ.
  33. Киченко Андрій Дмитрович. 16.06.1987. КП «Госпрозрахункове земельно-кадастрове бюро», Інженер-землевпорядник, місце проживання: м. Первомайськ.
  34. Вовк Наталя Володимирівна. 18.01.1960. Освіта загальна середня, Пенсіонерка, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  35. Сінятовська Олена Павлівна. 05.11.1963. Освіта загальна середня, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  36. Малянова Алла Анатоліївна. 19.07.1983. Комунальне некомерційне підприємство «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» Южноукраїнської міської ради, Юрисконсульт, місце проживання: смт. Артемівка.
  37. Влас Олександр Миколайович. 06.01.1984. Освіта середня спеціальна, Підприємець, місце проживання: село Бузьке.
  38. Лопушенко Андрій Олександрович. 13.09.1984. Департамент інфраструктури міського господарства Южноукраїнської міської ради, Начальник відділу комунальної власності, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  39. Валюшок Ольга Ярославівна. 02.06.1972. Комунальне некомерційне підприємство «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» Южноукраїнської міської ради, Лікар акушер-гінеколог жіночої консультації, місце проживання: м. Вознесенськ.
  40. Хижняк Тетяна Миколаївна. 15.07.1971. Освіта середня спеціальна, Відокремлений підрозділ «Южноукраїнська атомна електрична станція», складське господарство, Комірник, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  41. Золотченко Ірина Валеріївна. 12.02.1972. Освіта середня спеціальна, Комунальне некомерційне підприємство «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» Южноукраїнської міської ради, Медична сестра, місце проживання: м. Южноукраїнськ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»

  1. Кравчук Тетяна Володимирівна. 20.11.1994. Освіта загальна середня, член «ПАРТІЯ ШАРІЯ», керівник програми партійного будівництва в Миколаївській області, місце проживання: м. Миколаїв.
  2. Купченко Ірина Миколаївна. 26.09.1980. Освіта загальна середня, член «ПАРТІЯ ШАРІЯ», ТОВ «Євросмартпауер», територіальний директор, місце проживання: місто Херсон.
  3. Карцев Микола В’ячеславович. 07.07.1989. член «ПАРТІЯ ШАРІЯ», ПП » Граніт –Юг», заступник директора, місце проживання: м. Миколаїв.
  4. Ковтун Олександр Олександрович. 21.12.1993. член «ПАРТІЯ ШАРІЯ», тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  5. Кучеренко Андрій Віталійович. 02.11.1989. член «ПАРТІЯ ШАРІЯ», тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  6. Павлюченко Яна Миколаївна. 27.03.1994. член «ПАРТІЯ ШАРІЯ», тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  7. Флоренко Максим Миколайович. 01.01.1987. член «ПАРТІЯ ШАРІЯ», фізична особа — підприємець, місце проживання: м. Миколаїв.
  8. Лашков Всеволод Олегович. 29.01.1994. тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  9. Бондаренко Сергій Михайлович. 30.01.1981. фізична особа — підприємець, місце проживання: м. Миколаїв.
  10. Летунова Людмила Ігорівна. 02.02.1974. член «ПАРТІЯ ШАРІЯ», МСШ «Академія дитячої творчості», вчитель, місце проживання: м. Миколаїв.
  11. Коваленко Наталя Василівна. 16.02.1980. член «ПАРТІЯ ШАРІЯ», П’ята миколаївська державна нотаріальна контора Миколаївської області, завідувач державної нотаріальної контори, місце проживання: м. Миколаїв.
  12. Путілін Ігор Костянтинович. 31.07.1993. член «ПАРТІЯ ШАРІЯ», ТОВ «Сандора», начальник зміни, місце проживання: м. Миколаїв.
  13. Карманов Ігор Миколайович. 02.01.1997. член «ПАРТІЯ ШАРІЯ», тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  14. Авраменко Костянтин Євгенович. 12.10.1983. член «ПАРТІЯ ШАРІЯ», адміністрація Інгульського району ММР, головний спеціаліст, місце проживання: м. Миколаїв.
  15. Прусова Маргарита Сергіївна. 08.07.1975. тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  16. Пернах Ольга Андріївна. 28.03.1989. ринок «Площа Перемоги», фізична особа — підприємець, місце проживання: смт. Криве.
  17. Пшеничний Олександр Петрович. 18.08.1983. ТОВ «ЕСТА ЛТД», формувальник склопластикових виробів, місце проживання: с. Мішково-Погорілове.
  18. Сафін Денис Курбангалійович. 25.06.1982. тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  19. Лесін Євген Сергійович. 11.05.1980. Освіта загальна середня, тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  20. Чувашенко Віра Миколаївна. 02.04.1959. тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  21. Ковтун Оксана Валеріївна. 20.11.1969. тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  22. Мілютов Валентин Іванович. 17.03.1975. АТ «Українська залізниця» РФ «Одеська залізниця» ВП Миколаївської дистанції сигналізації та зв’язку, Заступник начальника Миколаївської дистанції сигналізації та зв’язку, місце проживання: м. Миколаїв.
  23. Яценко Артур Вячеславович. 21.10.1992. ТОВ «Колорстар», менеджер, місце проживання: м. Миколаїв.
  24. Матвєєв Олександр Анатолійович. 26.01.1978. КП «Миколаївелектротранс», водій, місце проживання: м. Миколаїв.
  25. Форносова Тетяна Віталіївна. 22.02.1999. тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  26. Кучеренко Вікторія Олександрівна. 03.08.1990. тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  27. Хачатуров Володимир Борисович. 30.08.1949. ТОВ «Khach & Zhu», директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  28. Красновид Максим Миколайович. 13.07.1981. ТОВ «ПОРТИНВЕСТ Лоджістик», експедитор, місце проживання: м. Миколаїв.
  29. Руденко Владислав Геннадійович. 12.10.1982. тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  30. Гордієнко Марія Русланівна. 16.03.1998. ПАТ КБ «Приватбанк», замісник керівника, місце проживання: м. Миколаїв.
  31. Судома Наталія Миколаївна. 14.06.1960. тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  32. Дергачов В’ячеслав Миколайович. 08.01.1983. ТОВ «АТБ-маркет», старший охоронник, місце проживання: м. Миколаїв.
  33. Гарєєв Павло Альбертович. 16.07.1977. ФПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», провідний інженер, місце проживання: м. Миколаїв.
  34. Стасюк Аліна Юріївна. 13.06.1983. фізична особа — підприємець, місце проживання: м. Миколаїв.
  35. Лашкова Ірина Володимирівна. 09.07.1972. ЦСМД №2, медична сестра, місце проживання: м. Миколаїв.
  36. Гавриш Наталія Леонідівна. 04.09.1963. ПП «Південна транспортна компанія», помічник керівника, місце проживання: м. Миколаїв.
  37. Бобров Олексій Олександрович. 21.08.1985. фізична особа — підприємець, місце проживання: м. Миколаїв.
  38. Помазановський Сергій. 10.05.1989. фізична особа — підприємець, місце проживання: м. Миколаїв.
  39. Романюк Ганна Вікторівна. 25.01.1995. ООЗБ56 «Інвітро», лаборант, місце проживання: м. Миколаїв.
  40. Садова Світлана Сергіївна. 20.08.1993. тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  41. Липов В’ячеслав Іванович. 13.10.1989. фізична особа — підприємець, місце проживання: м. Миколаїв.

Політична партія «Перемога Пальчевського»

  1. Торопенко Денис Сергійович. 07.12.1992. член партії «Перемога Пальчевського», Рекламне інформаційне агенство «Південна медіа компанія», Кореспондент, місце проживання: м. Нова Одеса.
  2. Колесников Валерій Вікторович. 17.04.1955. член партії «Перемога Пальчевського», Тимчасово не працює, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  3. Купчишина Ольга Анатоліївна. 22.12.1976. Центральна Державна податкова інспекція головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області, Начальник Центральної Державної податкової інспекції головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області, місце проживання: м. Миколаїв.
  4. Крапивіна Дар’я Аркадіївна. 31.12.1989. Громадської організації «Спілка жінок України «, Голова, місце проживання: м. Миколаїв.
  5. Пустовойтенко Тетяна Сергіївна. 06.07.1996. Інтернет-видання «Мой город» Рекламно-інформаційного агентства «Південна медіа-компанія», Ведуча студії, місце проживання: м. Миколаїв.
  6. Сливко Олеся Миколаївна. 19.06.1989. Адвокат- самозайнята особа, місце проживання: м. Миколаїв.
  7. Сікорський Андрій Васильович. 20.02.1987. член партії «Перемога Пальчевського», Тимчасово не працює, місце проживання: с. Красненьке.
  8. Долгова Людмила Валеріївна. 08.08.1985. Адвокат- самозайнята особа, місце проживання: м. Миколаїв.
  9. Земляний Олексій Євгенович. 16.12.1989. Приватне підприємство «АКС Проект», Директор, місце проживання: м. Очаків.
  10. Красилюк Вадим Андрійович. 10.07.1980. член партії «Перемога Пальчевського», Адвокат- самозайнята особа, місце проживання: с. Зайчевське.
  11. Мельничук Наталя Петрівна. 15.11.1983. Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  12. Мавродій Володимир Миколайович. 30.05.1976. Приватний підприємець «Подоплєлов О.С.», Завудуючий торгівельного залу, місце проживання: м. Миколаїв.
  13. Коровій Дмитро Леонідович. 01.07.1981. ФОП «Коровій Д.Л.», місце проживання: м. Миколаїв.
  14. Макаров Віктор Олександрович. 07.02.1968. Адвокат- самозайнята особа, місце проживання: м. Снігурівка.
  15. Савельєва Тетяна Олексіївна. 21.06.1970. Сектор культури, молоді та спорту, Єланецької райдержадміністрації, Завідувач сектору культури, молоді та спорту, місце проживання: смт Єланець.
  16. Радченко Андрій Миколайович. 04.12.1974. Житлово-комунальне підприємство «Калина», Директор підприємства, місце проживання: с. Калинівка.
  17. Кубатко Наталія Пантеліївна. 19.08.1974. ФОП «Кубатко М.П.», місце проживання: м. Снігурівка.
  18. Гунченко Михайло Іванович. 16.12.1959. член партії «Перемога Пальчевського», ТОВ «Забудовник 16», Директор, місце проживання: м. Нова Одеса.
  19. Буховець Ірина Вікторівна. 06.12.1959. Пенсіонер, місце проживання: м. Миколаїв.
  20. Яковлев Віталій Валерійович. 28.05.1981. Приватне підприємство «Марям», Стиліст, місце проживання: м. Миколаїв.
  21. Проскурін Юрій Олександрович. 01.05.1986. Снігурівська гімназія ім. Т.Г. Шевченка, Вчитель фізики, місце проживання: м. Снігурівка.
  22. Дем’янова Наталія Вікторівна. 28.06.1973. Миколаївська обласний центр онкології Миколаївської обласної ради, Медична сестра, місце проживання: с. Калинівка.
  23. Гончарова Світлана Володимирівна. 16.09.1972. ТОВ «Спільне підприємство» Південна аграрна експортна компанія», Бухгалтер, місце проживання: м. Миколаїв.
  24. Зебницький Анатолій Борисович. 06.12.1985. Освіта загальна середня, ТОВ «Кворум-Нафта», Начальник автозаправної станції, місце проживання: смт. Веселинове.
  25. Соловйов Олександр Вадимович. 09.09.1988. Освіта середня спеціальна, ФОП «Соловйов О.В.», Приватний підприємець, місце проживання: смт. Веселинове.
  26. Москаленко Інна Анатоліївна. 10.01.1971. Районний центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти, культури,молоді та спорту Веселінівського району, Спеціаліст, місце проживання: смт Веселинове.
  27. Лесняков Володимир Євгенович. 05.04.1982. Адвокат- самозайнята особа, місце проживання: м. Миколаїв.
  28. Чернік Інна В’ячеславівна. 15.07.1973. Первинна профспілкова організація медичних працівників Єланецького району., Голова, місце проживання: смт Єланець.
  29. Лупов Сергій Іванович. 15.05.1986. ФОП «Лупов С.І.», місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  30. Даміров Сахавет Фазил Огли. 28.06.1973. ФОП «Даміров С.Ф.».
  31. Чабанова Анастасія Олександрівна. 26.09.1981. Адвокат- самозайнята особа, місце проживання: смт Веселинове.
  32. Ліновський Сергій Юрійович. 04.05.1988. Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Пологовий будинок №1», Лікар акушер гінеколог, місце проживання: м. Миколаїв.
  33. Храпко Марина Юріївна. 12.11.1991. Адвокат- самозайнята особа, місце проживання: смт Веселинове.
  34. Ткаченко Ігор Вікторович. 22.11.1968. Приватне сільськогосподарське підприємство «Вінада Агро», Головний інженер, місце проживання: м. Новий Буг.
  35. Чернік Сергій Михайлович. 01.03.1971. Єланецький військовий комісаріат, Головний спеціаліст, місце проживання: смт Єланець.
  36. Воронова Любов Миколаївна. 28.01.1958. ФОП «Воронова Л.М.», місце проживання: м. Снігурівка.
  37. Фесюк Андрій Борисович. 19.08.1986. ФОП «Фесюк А.Б.», місце проживання: смт Веселинове.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОПОЗИЦІЯ»

  1. Фалько Дмитро Володимирович. 04.04.1982. ТОВ «Термінал-Укрхарчозбутсировина», Виконавчий директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  2. Мосін Олександр Володимирович. 19.08.1982. Комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Центр захисту тварин», Заступника директора, місце проживання: м. Миколаїв.
  3. Молдованов Олександр Валентинович. 27.03.1976. Регіональний Ландшафтний Парк «Гранітно-степове Побужжя», В.о. директора, місце проживання: м. Первомайськ.
  4. Ременнікова Ганна Володимирівна. 08.03.1974. член партії «ПРОПОЗИЦІЯ», ФОП Ременнікова Ганна Володимирівна, місце проживання: м. Миколаїв.
  5. Миронова Віра Андріївна. 07.10.1940. Миколаївська обласна організація профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості, Голова, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  6. Шульгач Сергій Володимирович. 17.05.1965. ТОВ «Миколаївавтодор», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  7. Поляков Олександр Петрович. 23.01.1975. Виконавчий комітет Новоодеської міської ради, Міський голова, місце проживання: Нова Одеса.
  8. Білоус Іван Андрійович. 24.10.1958. Миколаївської Обласної Спілки Споживчих Товариств, Голова правління, місце проживання: м. Миколаїв.
  9. Стоколяс Катерина Валеріївна. 17.07.1980. Комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Миколаївпастранс», Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою, місце проживання: м. Миколаїв.
  10. Грачова Марія Георгіївна. 07.05.1967. Комунальне Некомерційне Підприємство Миколаївської Міської Ради «Міська Лікарня №1», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  11. Бойко Валентин Анатолійович. 31.05.1960. Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  12. Литвиненко Дмитро Анатолійович. 10.10.1989. Акціонерне товариство «Юженергобуд», Генеральний директор, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  13. Жукова Вікторія Вадимівна. 03.05.1988. ТОВ «Морський спеціалізований порт «НІКА-ТЕРА», Головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та пресою, місце проживання: м. Миколаїв.
  14. Волков Андрій Сергійович. 20.02.1987. Миколаївська міська рада, Заступник директора департаменту міського голови, місце проживання: м. Миколаїв.
  15. Дмитриченко Олена Анатоліївна. 11.04.1975. Миколаївський коледжу бізнесу і права, Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  16. Петров Анатолій Георгійович. 05.09.1963. ТОВ «МСП Ніка-Тера», Заступник начальника, місце проживання: м. Миколаїв.
  17. Чупіра Павло Вікторович. 10.07.1975. Освіта загальна середня, Фізична особа — підприємець Чупіра Павло Вікторович, місце проживання: м. Новий Буг.
  18. Хімій Денис Володимирович. 25.10.1985. Виконавчий комітет Вознесенської міської ради, Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, місце проживання: м. Вознесенськ.
  19. Кривіцька Жанна Олександрівна. 08.04.1979. Адвокатське Об’єднання Адвокатська Фірма «Баррістер», Партнер, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  20. Бондаренко Ірина Олександрівна. 20.10.1985. Дитячо — Юнацька Спортивна Школа № 5, Тренер викладач, місце проживання: м. Миколаїв.
  21. Черемис Юрій Анатолійович. 27.02.1971. Освіта професійно-технічна, ТОВ «ІА «ТУТ.ІНФО», Директор, місце проживання: м. Новий Буг.
  22. Прокопенко Андрій Володимирович. 27.03.1990. ТОВ «Інформаційне агентство «СВІДОК ІНФО», Керівник, місце проживання: м. Миколаїв.
  23. Кречун Олег Митрофанович. 28.08.1958. Освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  24. Самойленко Валентина Іванівна. 19.05.1955. ТОВ «Корпорація бурські кар’єри», Інженер з охорони праці, місце проживання: с. Прибужжя.
  25. Андрійчук Тетяна Григорівна. 03.08.1979. Комунальний заклад «Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» Миколаївської обласної ради, Директор закладу позашкільної освіти, місце проживання: м. Миколаїв.
  26. Власова Олена Миколаївна. 31.01.1953. Комунальне Некомерційне Підприємство Миколаївської Міської Ради «Центр Первинної Медико-санітарної Допомоги №7», Керівник, місце проживання: м. Миколаїв.
  27. Хімчак Дмитро Ігорович. 21.02.1989. Тимчасово не працює, місце проживання: м. Первомайськ.
  28. Курчин Сергій Анатолійович. 10.04.1966. Адвокатське Об’єднання «Курчин та партнери»., Керуючий Партнер, місце проживання: м. Миколаїв.
  29. Петренко Оксана Валеріївна. 06.12.1980. Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Голова спортивного клубу, місце проживання: м. Миколаїв.
  30. Острєв Андрій Петрович. 12.03.1978. ТОВ «БІЗНЕС-МАРІН», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  31. Гузенко Іванна Петрівна. 25.11.1957. Новоодеської гуманітарної гімназії, В.о. директора, місце проживання: м. Нова Одеса.
  32. Ніколаєнко Андрій Вікторович. 07.09.1984. Акціонерне товариство «Юженергобуд», Інженер ІКМіО, місце проживання: м. Вознесенськ.
  33. Максименко Анна Вікторівна. 22.07.1986. Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  34. Дорофєєв Ігор Вікторович. 07.08.1960. Пенсіонер, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  35. Парастаєв Сергій Володимирович. 26.09.1961. ТОВ «Миколаїврибпром», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  36. Кривошея Наталія Юріївна. 04.10.1975. Новобузька районна державна адміністрація, Адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Новобузької районної державної адміністрації, місце проживання: м. Новий Буг.
  37. Шевчук Руслан Володимирович. 01.10.1973. Освіта професійно-технічна, Фізична особа — підприємець Єрмак А.В., Адміністратор, місце проживання: м. Первомайськ.
  38. Рибакова Людмила Анатоліївна. 14.12.1977. Адвокатське об’єднання Адвокатська фірма «Баррістер», Адвокат, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  39. Погромський Віктор Олександрович. 28.03.1982. Чорноморський національний університет ім. Петра Могили, Доцент кафедри економіки та підприємництва, місце проживання: м. Миколаїв.
  40. Павлович Євгеній Володимирович. 24.06.1979. Адвокатське бюро Євгенія Павловича, Керуючий, місце проживання: м. Миколаїв.
  41. Бабич Тетяна Миколаївна. 24.05.1970. Новобузька районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості, Директор, місце проживання: м. Новий Буг.
  42. Волосовський Сергій Володимирович. 10.04.1977. Освіта професійно-технічна, ТОВ «ВОЗНЕСЕНСЬКА ПМК», Директор, місце проживання: м. Вознесенськ.
  43. Коровкіна Катерина Юріївна. 18.12.1977. ФОП Коровкіна Катерина Юріївна, місце проживання: м. Первомайськ.
  44. Єрмак Андрій Валерійович. 28.06.1971. ФОП Єрмак Андрій Валерійович, місце проживання: м. Первомайськ.
  45. Ананченкова Антоніна Вікторівна. 16.06.1966. Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Костянтинівка.
  46. Сабадаш Сергій Анатолійович. 04.11.1967. Освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Новий Буг.
  47. Степаненко Ольга Георгіївна. 20.03.1989. Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України», Голова, місце проживання: м. Миколаїв.
  48. Кравченко Денис Володимирович. 06.02.1987. Акціонерне товариство «Юженергобуд», Начальник охорони, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  49. Булавкіна Тетяна Анатоліївна. 20.07.1974. Тимчасово не працює, місце проживання: м. Первомайськ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ», все кандидати є членами партїї

  1. Замазєєва Ганна Володимирівна. 26.10.1980. Всеукраїнська асоціація фінансових компаній, Голова Правління, місце проживання: м. Миколаїв.
  2. Гомерський Віталій Степанович. 02.08.1977. Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, Начальник відділу, місце проживання: м. Баштанка.
  3. Кухта Іван Васильович. 09.07.1980. ТОВ «КІВ-ТРАНС», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  4. Порхун Віталій Михайлович. 01.09.1986. Первомайське бюро правової допомоги, Начальник, місце проживання: с. Мигія.
  5. Шабільянова Ірина Володимирівна. 13.08.1983. КНП «Миколаївська обласна лікарня Миколаївської обласної ради», завідуюча ендоскопічним відділенням, місце проживання: м. Миколаїв.
  6. Квятковська Тетяна Петрівна. 05.01.1986. ФОП Квятковська, місце проживання: м. Миколаїв.
  7. Кіч Ігор Вячеславович. 30.08.1979. ТОВ «Агрі Транс Сістемс», Заступник директора, місце проживання: м. Миколаїв.
  8. Мартиченко Владислав Вікторович. 06.07.1979. Освіта професійно-технічна, ТОВ Мартов, Засновник, місце проживання: м. Миколаїв.
  9. Волошенюк Марина Віталіївна. 15.04.1994. Миколаївська обласна державна адміністрація, Керівник патронатної служби Голови Миколаївської обласної державної адміністрації, місце проживання: м. Миколаїв.
  10. Мухарський Ігор Георгійович. 14.11.1970. Миколаївська районна рада Миколаївської області, заступник голови Миколаївської районної ради Миколаївської області, місце проживання: с. Крива Балка.
  11. Табунщик Антон Вікторович. 19.04.1980. Політична партія «Слуга народу», Менеджер з управління, місце проживання: м. Миколаїв.
  12. Висоцький Володимир Петрович. 04.07.1979. ТОВ «Ростгранкар’єр 2», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  13. Дубинський Олег Юрійович. 12.10.1982. Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Проректор з науково-педагогічної роботи, економічних, юридичних та соціальних питань, місце проживання: м. Миколаїв.
  14. Казаріна Наталія Леонідівна. 19.08.1975. Казанківська районна державна адміністрація, голова районної державної адміністрації, місце проживання: смт. Казанка.
  15. Герасимчук Олена Андріївна. 05.02.1962. Юридична фірма ТОВ «Центр підтримки та правого захисту підприємництва», ФОП Герасимчук О.А., Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  16. Бондаренко Альбіна Миколаївна. 18.07.1987. Приватний підприємець, місце проживання: м. Первомайськ.
  17. Безносенко Максим Петрович. 13.01.1978. КНП «Миколаївський обласний центр онкологіії», Виконуючий обов’язки директора КНП «Миколаївський обласний центр онкологіії», місце проживання: м. Миколаїв.
  18. Рудий Ярослав Іванович. 17.01.1978. Самозайнята особа, місце проживання: м. Миколаїв.
  19. Димитрієва Яна Сергіївна. 29.03.1989. Безробітня, місце проживання: м. Миколаїв.
  20. Васільєв Олександр Олександрович. 07.04.1984. ФОП Васільєв, Директор, місце проживання: м. Нова Одеса.
  21. Макарова Інна Костянтинівна. 21.09.1971. ПТ «Ломбард Сіндікат-Плюс, Гульцов та колеги», Фінансовий директор, місце проживання: м. Южне.
  22. Ігнатенко Євгеній Олександрович. 17.06.1984. TOB «ГРЕЙН — ТРАНСШИПМЕНТ», Комерційний директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  23. Поліщук Олександр Сергійович. 19.07.1985. ТОВ «ІАЦ-Монблан», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  24. Бєдний Валерій Вікторович. 12.09.1963. Директор СВФ «Агросоюз» , директор ТОВ «Валсер-Комфорт», місце проживання: м. Одеса.
  25. Кудима Наталія Інокентіївна. 02.11.1978. ТОВ «Порт Аджіяск», Директор ТОВ «Костянтинівський гранітний кар’єр», ТОВ «Порт Аджіяск», місце проживання: м. Миколаїв.
  26. Адамчук Олена Юріївна. 14.06.1986. Врадіївське бюро безоплатної правової допомоги, Керівник, місце проживання: смт. Врадіївка.
  27. Невеселий Владислав Валерійович. 31.05.1982. Служба Автомобільних Доріг України, виконуючий обов’язки Начальника Служби Доріг України у Миколаївській області, місце проживання: м. Вознесенськ.
  28. Мезенко Денис Анатолійович. 02.01.1979. Березанська районна державна адміністрація, Голова, місце проживання: смт. Березанка.
  29. Висоцька Тетяна Сергіївна. 26.08.1976. ФОП, місце проживання: м. Миколаїв.
  30. Козиренко Микита Валерійович. 08.01.1989. Підкомітет економічної та фінансової політики в агропромисловому комплексі комітету з питань аграрної та земельної політики ВРУ та помічник народного депутата, Помічник голови та народного депутата, місце проживання: м. Київ.
  31. Савченко Ігор Михайлович. 10.06.1968. ДП «Зоряне», Директор, місце проживання: с. Зоряне.
  32. Решетілов Георгій Олександрович. 30.07.1982. Миколаївська обласна державна адміністрація, Керівник апарату, місце проживання: м. Миколаїв.
  33. Шевченко Віталій Геннадійович. 17.05.1960. ФОП, місце проживання: м. Кривий ріг.
  34. Добрінова Анжеліка Вікторівна. 12.09.1982. ТОВ «ЛАЙМ КЕПІТЕЛ», Внутрішній аудитор, місце проживання: м. Миколаїв.
  35. Баранець Анастасія Юріївна. 08.06.1997. ТОВ «Лайм Кепітел», керівник Відділу взаємодії з клієнтами, місце проживання: м. Миколаїв.
  36. Стець Вадим Васильович. 24.02.1994. ПП «ВСА», Головний бухгалтер, місце проживання: с. Мазурове.
  37. Воробйов Євгеній Михайлович. 08.04.1975. ТОВ «БОРЩ», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  38. Гейко Оксана Юріївна. 04.04.1975. Миколаївська обласна державна адміністрація, Заступник директора департаменту економічного розвитку та регіональної політики – начальник управління регіонального розвитку та інвестицій, місце проживання: м. Миколаїв.
  39. Кучерова Ганна Анатоліївна. 17.08.1986. Приватний нотаріус Вознесенського міського нотаріального округу, Приватний нотаріус, місце проживання: м. Вознесенськ.
  40. Гавенко Ігор Вікторович. 04.04.1980. ФГ «Гавенко І.В», Голова фермерського господарства, місце проживання: с. Великосербулівка.
  41. Мельниченко Олександр Миколайович. 26.03.1959. КЗФПО «Миколаївський фахівний коледж фізичної культури», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  42. Ткаченко Олена Михайлівна. 01.06.1978. Снігурівська гімназія ім.. Т.Г.Шевченка; ФОП, вчитель інформатики та хімії; ФОП, місце проживання: м. Снігурівка.
  43. Федоринський Валентин Миколайович. 10.01.1977. Президія ради Миколаївської обласної організації українського товариства мисливців і рибалок, Виконуючий обов’язки голови президії ради Миколаївської обласної організації українського товариства мисливців і рибалок, місце проживання: м. Нова Одеса.
  44. Кузьміна Олена Георгіївна. 23.09.1976. КНП»МОКГВВ»МОР, Виконуюча обов’язки начальника, місце проживання: м. Миколаїв.
  45. Татаренко Микола Іванович. 12.11.1966. Тимчасово не працює, місце проживання: м. Миколаїв.
  46. Примак Тетяна Іванівна. 04.05.1964. КП «Центр Первинної Медикосанітарної допомоги» Первомайської районної ради, Головний лікар, місце проживання: м. Первомайськ.
  47. Запорожченко Олена Миколаївна. 13.10.1981. Миколаївська філія ГО «Національний Рух за Трансплантацію», Заступник голови, місце проживання: м. Миколаїв.
  48. Грібенніков Юрій Вікторович. 02.02.1982. ТОВ «ЮГ ЕКСПРЕСІЯ», Директор, місце проживання: м. Миколаїв.
  49. Дмитренко Андрій Анатолійович. 10.09.1979. Чорноморська сільська рада, голова сільської ради, місце проживання: с. Чорноморка.
  50. Погадаєв Володимир Олександрович. 05.12.1980. Березанська РДА, Заступник голови, місце проживання: смт. Березанка.
  51. Кучевська Маргарита Юріївна. 01.12.1956. Комунальне підприємство Первинної медикосанітарної допомоги, Завідуючий сімейною амбулаторією, місце проживання: м. Первомайськ.
  52. Кашуба Ганна Володимирівна. 13.11.1974. Самозайнята особа, місце проживання: м. Миколаїв.
  53. Лейбиченко Анатолій Анатолійович. 16.08.1965. Березнегуватська селищна рада Баштанського району Миколаївської області, Начальник відділу архітектури, інфраструктури, м.будування, ЖКХ та комунальної власності селищної ради., місце проживання: смт. Березнегувате.
  54. Протченко Сергій Григорович. 04.04.1968. ФГ»Діброва», голова фермерського господарства, місце проживання: с. Крива Балка.
  55. Коноплянни-Кова Катерина Володимирівна. 25.04.1989. офіційно не працюю, місце проживання: м. Южноукраїнськ.
  56. Саковський Сергій Володимирович. 11.11.1972. Первомайська райдержадміністрація, Голова, місце проживання: м. Первомайськ.
  57. Куклин Леонід Олександрович. 21.07.1961. ПП»Нумфа», Керівник, місце проживання: м. Миколаїв.
  58. Рябова Тетяна Петрівна. 11.07.1975. ФОП Рябова Тетяна Петрівна, фізична особа підприємець, місце проживання: м. Баштанка.
  59. Костиненко Тетяна Володимирівна. 18.05.1960. КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради, Завідуюча Центром нефрології і діалізу, місце проживання: м. Миколаїв.
  60. Бардтінов Павло Дмитрович. 12.07.1998. ТОВ «Юбіс-екко», Директор, місце проживання: м. Нова Одеса.
  61. Щербина Ігор Олегович. 08.03.1988. Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства, Головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства, місце проживання: с-ще. Ольшанське.
  62. Іванова Олена Олександрівна. 23.09.1963. Миколаївська райдержадміністрація Миколаївської області, Заступник голови Миколаївської райдержадміністрації, місце проживання: м. Миколаїв.
  63. Лось Володимир Григорович. 16.07.1975. Фермерське Господарство «Деметра», Голова, місце проживання: смт. Казанка.
  64. Думановська Інна Миколаївна. 05.02.1993. Провідний юрисконсульт, Новоодеська районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості, місце проживання: м. Нова Одеса.

Отметим, что список партии ОПЗЖ все еще не зарегистрирован. Как известно, в пятницу, 2 октября, Николаевский окружной административный суд обязал областную избирательную комиссию зарегистрировать кандидатов от партии «Оппозиционная платформа — «За жизнь».  Однако областная избирательная комиссия все еще не приняла решения по поводу регистрации списков данной партии.

Читайте также:
ТОП-менеджмент «Океана», «Ника-Теры» и др. Список кандидатов в облсовет от ОПЗЖ

Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
1 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
€-пеец

И эти люди со средним специальным образованием и вообще без образования, в основном временно неработающие, будут учить нас ковыряться в носу?

Реклама на сайте
Back to top button