Экономика

З вітаннями та нагородами: на ДП «СК «Ольвія» відбулися урочисті збори до Державних свят

21 серпня відбулися урочисті збори колективу ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України. Як повідомляє прес-служба підприємства, свою вітальну промову директор ДП «СК «Ольвія» Руслан Олейник розпочав з привітання присутніх з державними святами, а також нагадав про подію, що відбулася напередодні:

«Вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! 20 серпня було підписано концесійний договір. Дякую всім не тільки від себе, а й від імені проектного офісу SPILNO і Міністерства інфраструктури за виконану нами спільно роботу в проекті концесії. Це дуже символічно, що ця подія відбулася напередодні святкування Дня Незалежності України… Я бажаю всім успіхів, вдачі, здоров’я, миру та всього самого найкращого».

Слово також було надано почесному гостю підприємства, генеральному директору Асоціації портів України «Укрпорт» Віктору Ільїну.

«Я з великим задоволенням прийняв доручення Президента Асоціації «Укрпорт» Юрія Борисовича Крука прибути до стивідорної компанії «Ольвія» та привітати вас з останніми подіями. Головна подія – це підписання концесійного договору. Це другий концесійний договір, підписаний в портовій діяльності України. Він відкриває двері до перспектив розвитку порту, можливостей отримати інвестиції та удосконалення портової діяльності… Я вас вітаю з цією подією. Напередодні свят я бажаю всім мирного неба, міцного здоров’я, радості, вдачі, жінкам – безмірного кохання та щастя. Дай вам Бог усього самого найкращого на вашому життєвому шляху! Ще раз зі святом!», — звернувся до працівників підприємства гендиректор Асоціації портів України.

За особисті трудові досягнення, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня Незалежності України, Почесною відзнакою Асоціації портів України «Укрпорт» нагороджені:

—  ФЕДУСЬ Олександр Сергійович, заступник начальника бази автомобільного та внутрішньопортового транспорту;

—  ГАМЕРА Галина Володимирівна, старший оператор заправних станцій відділу матеріально-технічного постачання;

—  МОРГУН Євгеній Сергійович, інженер відділу матеріально-технічного постачання;

—  ОЛЕЙНИК Руслан Миколайович, директор ДП «СК «Ольвія».

Нагадаємо, ми писали:
«От проекта должны выиграть все»: МИУ подписало концессионный договор порта «Ольвия» (Видео)

За сумлінну плідну працю, особисті трудові досягнення у професійній діяльності під час виконання службових обов’язків, нагороджено почесними грамотами:

МИРОШНИЧЕНКО Маріанну Володимирівну, інженера з охорони навколишнього середовища І категорії технічного відділу;

КИРПИЧОВУ Тетяну Геннадіївну, майстра портових майстерень;

ДЕМ’ЯНЕНКА Олега Яковича, адміністратора системи відділу інформаційних технологій.

Оголошено подяки працівникам ДП «СК «Ольвія»:

ОСИПЕНКО Олександрі Вікторівні, тальману складського господарства;

КАМІНСЬКІЙ Ірині Сергіївні, тальману складського господарства;

НОВОМЕЙСЬКІЙ Тетяні Іванівні, тальману складського господарства;

ПЛАМІНСЬКОМУ Володимиру Павловичу, слюсарю з такелажу й ВЗП 4 розряду комплексу технологічного забезпечення;

ЗЕЛЕНСЬКІЙ Тетяні Віталіївні, начальнику відділу електронних закупівель;

ПАРАСКУНУ Олександру Миколайовичу, монтеру колії 5 розряду ремонтно-будівельної дільниці;

КОЛПАКУ Миколі Миколайовичу, фахівцю з інформаційних технологій відділу інформаційних технологій;

СТОЛЯРОВУ Володимиру Сергійовичу, інженеру з безпеки руху служби з безпеки руху;

БІЛОУСУ Віктору Васильовичу, водію автотранспортних засобів (автобуси) бази автомобільного та внутрішньопортового транспорту;

ЄФРЕМОВУ Валерію Юрійовичу, механізатору (докеру-механізатору) комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах району (вантажного);

КРУГЛИКОВУ Олександру Євгеновичу, механізатору (докеру-механізатору) комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах району (вантажного);

КОЛИХАЛОВУ Антону Олександровичу, механізатору (докеру-механізатору) комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах району (вантажного);

МЕЛЬНИЧЕНКУ Олексію Володимировичу, механізатору (докеру-механізатору) комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах району (вантажного);

МАЛЯРЕНКУ Євгену Леонідовичу, водію автотранспортних засобів (пожежні машини) відомчої пожежної охорони;

МЕРЖИЄВСЬКОМУ Ігорю Валентиновичу, електромеханіку групи з ремонту та обслуговування портальних кранів;

ЗАРІЦЬКОМУ Сергію Вікторовичу, електромонтеру з ремонту та обслуговування електроустаткування 5 розряду служби головного енергетика;

МАМОТ Інні Григорівні, бухгалтеру І категорії бухгалтерії;

КАРІ Дмитрію Георгійовичу, старшому механіку (судновому) – змінному помічнику капітана м/б «Капитан Гисич» флоту (портового).

Вітаємо колектив ДП «СК «Ольвія» зі святами!

Связанные статьи

5 комментариев

    1. портовики то же посещают этот сайт , да и «Ольвия» имеет прямое отношение к Корабельному району , так что ваша ирония здесь не уместна….

  1. Наградили в последний раз. Катарцы не понимают грамот и значков. Они понимают только деньги. А деньги они платят за работу, а не к празднику.

    1. Ты не открыл тайну , все портовики согласны и хотят работать за деньги а не за подарки к празднику …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button