Общество

Із Святим Миколаєм у Корабельному урочисто відкрили головну новорічну ялинку району (ВІДЕО)

19 грудня у всьому світі православні та греко-католики відзначають День Святого Миколая Чудотворця. Починаючи саме з сьогоднішнього дня, в місті Миколаєві розпочалася хвиля передноворічних святкових заходів.

В Корабельному районі теж святкували: на площі біля ПК «Корабельний» відбулося урочисте відкриття головної районної Новорічної ялинки.

Святкування розпочалося з виступу дитячих колективів та з появи казкових героїв: Сніговика, символу нового 2020 року — Криски Лариски, Зими, символу 2019 року – Свинки, а також Подарунка. Крім того, у цьому році до дітей на відкриття районної ялинки завітав не Дід Мороз, як завжди, а Святий Миколай, який дарував всім святкового настрою.

Завітали на урочистий захід і шановні гості — представники підприємств, які розташовані у Корабельному районі та допомогали створити це свято (МСЗ «Океан«, «Ніка-тера», ТОВ «Елеваторпромсервіс», МГЗ).

Міський голова Олександр Сєнкевич подякував їм та привітав усіх дітей, разом з якими дорослі скандували: «Раз, два, три, ялинка, гори!» 

Запалилися вогники на ялиночці, а ще більше — посмішки на дитячих обличчях, і  свято продовжилось яскравими виступами маленьких артистів ПК «Корабельний».

Всі присутні на святі мали можливість придбати сувеніри, різні смаколики, дітей розважали веселими конкурсами і флешмобами, цікавими іграми та забавами, запальними танцями й піснями.

Гучними оплесками присутні зустрічали Святого Миколая та загадували бажання біля чарівної ялинки.

Символ 2019 року — порося — передав свої повноваження новому символу під запальний танок «Скибиди».

Ще довго після закінчення свята в повітрі залишався галас дітей, запах мандарин та чарівне очікування Нового 2020 року…

Псував це свято лише вид недоробленого тротуару біля головної ялинки району…

 

За матеріалами Ярослави Шевчук

Связанные статьи

8 комментариев

  1. І нахіба ці сказочні (довбойо..) пєрсонажи розмовляли з дітьми з нової української школи мовою окупантів? Так ми Українці, чи малороси?

    1. Всё норм. Сценарий скачали какой нашли ?. А то что на открытие в 12:00 смогли прийти дошкольники и чиновники с менеджментом предприятий спонсоров Вас не смущает?

    1. У тебя с этим трудности ????? Какая разница на каком она языке ????? Но в Украине она должна быть однозначно на языке страны либо по желанию на русском !!!!! Другой вопрос , что эти все Сенкевичи мычать должны на родном языке нравится им это или нет , такие же , как он , вместе со своим предводителем майдана и принимали этот закон , вот пусть чирикают на родном языке !!!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button