Общество

В порту "Ольвія" побили власний рекорд з вантажопереробки

Обсяг вантажообігу спеціалізованого морського порту «Ольвія» за підсумками роботи портових операторів у жовтні 2019 року досяг значної позначки – 408,148 тис. тонн вантажів, що майже втричі перевищує аналогічні показники 2018-го року.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці підприємства в соцмережі Facebook.

«Нам вдалося побити попередній абсолютний рекорд, встановлений більш ніж 2 роки тому — в вересні 2017 р. Тоді вантажообіг склав 352,808 тис. тонн. Нинішнє досягнення на 55 тис. тонн більше, і ми не плануємо зупинятися», — прокоментував показники начальник адміністрації порту «Ольвія» Андрій Єгоров.

Загалом, за 10 місяців 2019 року вантажообіг спеціалізованого морського порту «Ольвія» склав 2 млн 413,69 тис. тонн, що на 30,6% або на 566,14 тис. тонн більше ніж за аналогічний період минулого року.

Читайте также: «Основная задача – сохранить предприятие,
коллектив и двигаться дальше», — директор ГП «СК «Ольвия» Руслан Олейник

В основному, тенденція росту вантажопереробки відбувається за рахунок зернових вантажів, обсяг яких склав 927,51 тис. тонн, що втричі більше у порівнянні з минулорічним показником.

У розрізі портових операторів вантажообіг розподілений таким чином:

— ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» – 1280,12 тис. тонн;
— ТОВ «ЄВТ Грейн» — 1133,56 тис. тонн.

Читайте новини першими

Связанные статьи

12 комментариев

    1. Какому именно ? в порту несколько стивидорных компаний. тут же речь о порте идет а не госпредприятии Ольвия.

  1. Они бьют все рекорды по увольняемости!!! Дают тройной оклад если по собственному пишешь!!! Хотят остановить порт и продать за бесценок!!! Корабелов не те рекорды разглашаете, копайте глубже!!!

  2. А почему ж вы не пишете, что с порта Ольвия, увольняются люди? Что зарплата, при ихних "рекордах" не увеличивается, а только уменьшается? Что за бордак???? О чём вы пишете вообще?????? Люди пашут как кони, а плотят за эту работу копейки!!!! Только деректора набивают себе карманы, да и всё!!!! Не надо людям замыливать глаза, типа всё хорошо и всех всё устраивает!!!! Зеленскому нужно на ВАС писать, может тогда хоть что надеюсь измениться!!! Хотя уже и не раз писали, но письмо так и не дошло, до должного преднозначения!!!!!!

    1. зеленский не читает такие письма. письмо спустили на министерство, а там его и похоронили. теперь всех писателей потихоньку уволят.

        1. Не писатель,а автор!Как зацепило,да????!Да не курицы,а ЛЮДИ,которые не побоялись приоткрыть всю правду!!!!

    2. Две бабы сели написали ху...ню и за всех сами расписались. ты уж до конца пиши как на самом деле было. Многие и не знали что они в каком то обращении президенту расписались. И тут тоже ху...ню не пиши зарплата уменьшиться не может. Тебе николенко оклад уменьшили?

      1. Санек!А раз ты знаешь,как на самом деле было,что ж,молчишь?!Уверен?Ответишь за свои слова???Ты наверное,из тех многих,за кого "расписались"?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button