Блоги

Приватний бізнес часто для України — зло. Чайка, Пеліпас, Концевой у парку «Юність»

Величезний Миколаївський парк «Юність» вже десяток років перебуває в оренді у приватної фірми «Претор», власниками якої є бізнесмен Чайка (син колишнього мера) та просто «найуспішніший» бізнесмен Пеліпас (відповідно найкращий друг Чайки, «авторітета» «Мультіка», Дятлова, Копійки).

Мер Чайка здав парк в оренду на багато десятків років просто за символічні гроші, а мер Сєнкевич лишає статус кво.

Також в «Юності» має величенький ресторан депутат міськради, голова земельної комісії Концевий. Він примудрився прихватизувати величеньку територію зеленої зони під свій шинок.

Парк «Юність» приносить чималенький дохід. Декілька стаціонарних «закладів харчування з продажем спиртних напоїв», а в сезон просто заставлено наметами ганделиків та різними платними атракціонами. Також влаштована величенька платна, цілорічна стоянка автомобілів на захопленій проїзжий частині вул. Паркової. Коротше – приватний бізнес вирує.

Гребуть «бізнесмени» грошенята собі у кишеню. А що навзаєм для містян роблять? Отут здобутки раптом меркнуть. Може рекламний біг-борд посеред парку, завішаний чисельними фото з Чайкою-сином? Доріжки з твердим покриттям просто понищені у хлам, ноги можна поламати, ганебно виглядають. Газони відсутні, як клас. Ні нових гойдалок, ні інших безкоштовних атракціонів для дітей від «бізнесменів» Чайки-Пеліпаса не з’явилося. Спортивна частина теж порушена:Ці «гаспада» в своїх приватних маєточках, для своїх родин, так само все влаштовують?

Нам розповідали, що «ринок расставіт всьо на своі мєста», «бізнес борєтся за потрєбітєля», «бізнес сємємільнимі темпамі поднімєт благосостояніє народа»…. А що ми бачемо? Пшик! Надувалово! Перекачка ресурсів від більшості до меншості. Очевидно, що «український» бізнес не несе благо народу, а зробив народ ресурсом збагачення для «спритників». Чайки з Пеліпасами — не Стіви Джобси з Білами Гейтсами, та ніколи їми не стануть. Не працює це в нас! Як зрештою й в усіляких корумпованих: Россіях, Узбекістанах, Киргизстанах, Аргентинах, Уругваях… Коротше – в більшості країн Світу.

Ні, я не проти ринкових відносин апріорі. Цілком погоджусь, що вільний ринок цілком ефективно працює десь у США, Канаді, ЄС… Але в нас, з нашими олігархами та олігарчишками, викоханими у 90-ті роки, «вільний ринок» не виходить, а виходить дикий, злобний та руйнівний монстр. Тому не треба кивати – «А в них там в США, чи ЄС!» і «Давайте все прихватизуємо!». Ми тільки підгодуємо злобне чудовисько. На мою думку, нам би не зашкодила націоналізація, що б лишити сили та впливу усіх цих олігархів з олігарчишками! Бо так ми з цієї ями не виповземо.

Відео та фото зробив ще місяць назад, але це не чого не міняє, такий стан парку триває роками.

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

5 1 голос
Оцените новость
Реклама

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама
Back to top button