270x77

Після шкільного скандалу в Корабельному районі: "Знайдено можливість прибирати класи за рахунок бюджетних коштів"

Після публікації в мережі Інтернет скарги жительки міста, управління освіти Миколаївської міськради знайшло кошти, щоб прибирання класних кімнат 8 - 11 класів у школі №43, розташованій у Корабельному районі, проводилось за рахунок бюджетних коштів, а не за рахунок батьків учнів.

Про це йдеться у коментарі управління до допису у соцмережі Facebook, який спричинив скандал.

«Ваше питання стосовно організації прибирання класних кімнат учнів 8-х класів ЗЗСО 43 вирішено позитивно. Адміністрацією закладу освіти здійснено певні зміни в штатному розписі технічних працівників та знайдено можливість з 01 жовтня 2019 року здійснювати прибирання класних кімнат 8-11 класів за рахунок бюджетних коштів», - повідомив представник управління.

Нагадаємо, що мешканка міста повідомила, що у школі №43, розташованій в Корабельному районі міста, з учнів збирають гроші на заробітну плату прибиральниці, що викликає подив і обурення батьків.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Проня
Проня

А почему только в одной школе?

WWW
WWW

Что и стоило доказать

Варя
Варя

А как же мы, и другие школы?! 😡 Школа 48

Нуда
Нуда

А младших классов? Да и вообще дежурство прививает порядок, нужно воспитывать

Паша
Паша

Ребята так вы молчите дальше и покорно платите на уборку и т.д. , как стадо овечек !!! Не здесь надо писать , а подымать попу и идти спрашивать , какого хрена вас регулярно стригут

Ирина
Ирина

А сами ученики 8-11 классов не в состоянии сделать уборку в классе, как это было раньше? И никто вас "стричь" не будет...

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер:

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com