Общество

«Він бачив її очі, сповнені ненависті»: депутатка з Корабельного району грубо порушила ПДР та майже не наїхала на пішохода (Відео)

У четвер, 12 вересня, депутатка Лариса Веселовська (мешканка мікрорайону Кульбакіно, від якого й була обрана до Миколаївської міськради), скоївши правопорушення, намагалася втекти на авто і збити на пішоходному переході головного редактора Всеукраїнського журналу «Імена» Юрія Мініна.

«Цей феєричний випадок хамства з боку депутатки можна подивитись на відео, що додається», — пише видання у соцмережі «Фейсбук».

«А фабула справи така: їде собі журналіст на роботу, дивиться, як на пішохідному переході хтось кинув автівку. Припаркувавшись, іде роздивитись. Бачить, що біля переднього скла — іграшка ведмедика. Мабуть, водій — жінка, — подумав журналіст і зайшов до магазину «Хоббі-маркет», що на вулиці Соборній, і запитав: «Дівчата, хто залишив автівку на пішохідному переході? Уберіть, будь ласка».

Ніхто з трьох відвідувачок не озвався. Журналіст повернувся до автівки, що продовжувала стояти майже на пішоходному переході, та почав фіксувати на фото та відео. Зачекавши ще 10 хвилин, він зателефонував до поліції за номером 102.

Опубліковано Именою Журналом Четвер, 12 вересня 2019 р.

Пройшло ще 15 хвилин, як тут з магазину виходить дама з рижим волоссям на голові, дуже схожа на депутатку Миколаївської міськради Ларису Веселовську. «Жіночка, навіщо ви поставили автівку на перехід для пішоходів?» — запитує журналіст. Нічого не відповівши, бо це ціла депутатка від цілого Опозиційного блоку, жінка сідає за кермо.

«Зачекайте, — говорить журналіст, — зараз приїде поліція». На що депутатка мовчки заводить автівку та їде прямо на журналіста, який стоїть на пішохідному переході. Закриваючись від автівки однією рукою, другою журналіст вмикає камеру на телефоні і попереджає її російською мовою, бо вона може іншої не розуміє, що вона наїжджає на пішохода. Авто глохне. Депутатка знову його заводить і знову намагається наїхати на пішохода.

Опубліковано Именою Журналом Четвер, 12 вересня 2019 р.

Потім вона здає назад, перетинає подвійну суцільну лінію, створивши аварійну ситуацію для інших авто, і залишає місце, де депутат створила правопорушення і втекла. Після цього журналіст ще раз зателефонував на лінію 102 і повідомив про пригоду, що сталася.

Пройшло ще півгодини. Приїхала поліція. Отримала від журналіста фото і відео фактів правопорушення, авто депутатки заявлено у розшук.

Але залишаються декілька нериторичних запитань:

1. Якщо так себе поводить депутатка міськради, то як би вона поводилась будучи народною депутаткою?

2. Журналіст впізнав скандальну депутатку, але вона не знала, що він журналіст чи редактор, тому отримав те, що і звичайний громадянин. Він бачив її очі, сповнені ненависті. Вона не розчавила його чудом. Навіщо нам такі людиноненависницькі депутати?

3. Поліція приїхала майже через годину з часу першого повідомлення. Якби приіхала за 10 хвилин, то ситуації на пішохідному переході не сталося б. Депутатка просто отримала б два штрафи. Але тепер є третє, більш обтяжливе правопорушення. І якщо поліція так повільно приїжджає за викликом, чи маємо ми шанс побороти злочинність?

Ця історія сталася 12 вересня 2019 року і відкрила для окремо взятого редактора справжнє обличчя окремо взятої депутатки, яка чхає на закони, гавкає на депутатських комісіях та ненавидить простих людей», — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, «Корабелів.Інфо» писали: «Полюбляє нарушать ПДР»: депутата горсовета Веселовскую в Корабельном районе остановила патрульная полиция

Связанные статьи

12 комментариев

    1. Полностью согласен…Мало этого, она за рулем мобильник от уха не отводит, типа «дела решает», деньги на блю тузе экономит, где бл… полиция???? За все эти нарушения ее за один день на штрафовать можно так, что ее любимым собакам и котам пропитания хватит на год вперед…. Сразу две проблемы решаются — животные сыты (КЛАСС!!!) и опасного водителя с дороги убираем(СУПЕР-КЛАСС!!!)…ПОЛИЦИЯ -ЛОВИТЕ ЕЕ С МОБИЛЬНИКОМ НА УХЕ!!!! ДЕЛАЙТЕ СВОЙ ПЛАН!!!И И неадекватка угомонится и николаевцы безопасней дорогу переходить будут, и депутатом такую дебилку в следующий раз кульбакинцы не выберут….

  1. Молодец журналист, благодаря ему может накажут рыжую шмару. Выгонят с депутатской должности,и посадят

  2. Вот до чего доводит любовь к собакам,сказываются повадки бродячих сук, с кем поведешься от того и наберешся

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button