Общество

Не підтверджена безпечність грунту з МГЗ: Держспоживслужба вказала на порушення при ремонті дороги в селі Лимани

Головне управління Держспоживслужби у Миколаївській області під час обстеження, яке відбулося 21 серпня, виявило, що Галицинівська сільська рада порушила норми законодавства, не надавши документи, що підтверджують безпечність ґрунту з Миколаївського глиноземного заводу, який цього літа застосували для ремонту доріг села Лимани.

Нагадаємо, ми писали:
«Красная вода в колодце, токсичные дороги», — жители
сел возле НГЗ жалуются на местную власть

Про порушення йдеться у відповіді служби, яку в соцмережі Facebook поширила Наталя Павловська.

«Під час обстеження було встановлено, що у 2019 році роботи з поточного ремонту вулиць села Лимани Вітовського району Миколаївської області здійснювало ТОВ «Південь-Дорбуд» згідно з договорів, укладених з Галицинівською сільською радою. При цьому головою сільської ради не надано документи, що підтверджують безпечність матеріалів, які були застосовані для ремонту доріг, а саме висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

За результатами обстеження, голові Галицинівської сільської ради надано припис щодо усунення виявлених порушень вимог санітарного законодавства, дотримання яких в межах повноважень покладено на органи місцевого самоврядування», — йдеться у листі.

Також Дерспоживслужба, зважаючи на потенційну небезпечність матеріалів, звернулася до Нацполіції з проханням здійснити перевірку щодо цільового використання коштів при проведенні ремонту.

«Шановні односельчани! Ось Вам відповідь на те, що дороги ремонтувалися без всякого рода досліджень. Панашій (староста сіл Лупареве і Лимани Наталія Панашій – прим. ред.), як завжди, все прикрасила. Знайомтесь з документами вище зазначених органів, де ясно зазначено, що документи на будь-які дослідження громадою відсутні, чим порушено Закон України «Про благоустрій і здоров’я громадян»», — саме так прокоментувала відповідь Держспоживслужби Наталя Павловська.

Связанные статьи

5 комментариев

  1. какие подтверждения? поездите по этим дорогам и подтверждения не захотите, лишь бы ямы засыпали

  2. Ремонт дорог грунтом ??? Что это за технология ? Или элементарно делают баранами . Все признаки бандитской группировки .

    1. Насып небезопасных отходов производства- это ремонт дороги в 21 веке? Интересно, сколько это ТОВ получило денег по договору? И сколько из них голова ОТГ?

  3. То може не будете більше обирати Панашій? Будете! Бо вона «хоч щось робить»? ! Паркан біля сільради?! Люди, вам що, повилазило?!

    1. Панаший только отжиматься может и бороться со змеями)) блин, какая двухличная тетка. Как ее люди выбирают? Это пизд…ц. Дорога на дачи занимает по Лиманам больше времени, чем от Корабельного до Лиман

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button