Не підтверджена безпечність грунту з МГЗ: Держспоживслужба вказала на порушення при ремонті дороги в селі Лимани

Головне управління Держспоживслужби у Миколаївській області під час обстеження, яке відбулося 21 серпня, виявило, що Галицинівська сільська рада порушила норми законодавства, не надавши документи, що підтверджують безпечність ґрунту з Миколаївського глиноземного заводу, який цього літа застосували для ремонту доріг села Лимани.

Нагадаємо, ми писали:
"Красная вода в колодце, токсичные дороги", - жители
сел возле НГЗ жалуются на местную власть

Про порушення йдеться у відповіді служби, яку в соцмережі Facebook поширила Наталя Павловська.

«Під час обстеження було встановлено, що у 2019 році роботи з поточного ремонту вулиць села Лимани Вітовського району Миколаївської області здійснювало ТОВ «Південь-Дорбуд» згідно з договорів, укладених з Галицинівською сільською радою. При цьому головою сільської ради не надано документи, що підтверджують безпечність матеріалів, які були застосовані для ремонту доріг, а саме висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

За результатами обстеження, голові Галицинівської сільської ради надано припис щодо усунення виявлених порушень вимог санітарного законодавства, дотримання яких в межах повноважень покладено на органи місцевого самоврядування», - йдеться у листі.

Також Дерспоживслужба, зважаючи на потенційну небезпечність матеріалів, звернулася до Нацполіції з проханням здійснити перевірку щодо цільового використання коштів при проведенні ремонту.

«Шановні односельчани! Ось Вам відповідь на те, що дороги ремонтувалися без всякого рода досліджень. Панашій (староста сіл Лупареве і Лимани Наталія Панашій – прим. ред.), як завжди, все прикрасила. Знайомтесь з документами вище зазначених органів, де ясно зазначено, що документи на будь-які дослідження громадою відсутні, чим порушено Закон України "Про благоустрій і здоров'я громадян"», - саме так прокоментувала відповідь Держспоживслужби Наталя Павловська.

Оцените новость: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: