Общество

Виділено з міського бюджету майже 11,5 мільйонів гривень: у школі в Корабельному районі замінять систему опалення та вікна

У загальноосвітній школі №29, яка розташована у Корабельному районі, триває реконструкція і теплосанація.

Як повідомляє Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови, на замовлення департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій, ТОВ «Голден-Буд» повністю замінює в школі систему опалення. Тож, з нового навчального року більше 400 учнів навчатимуться в більш комфортних умовах.

«На проект виділено майже 11,5 мільйонів гривень. В рамках проекту також триває заміна всіх вікон на енергозберігаючі. Роботи виконуються з жорстким контролем якості. Планується, що здебільшого вони будуть завершені до початку 1 вересня. Донедавна школа опалювалася котельною на вугіллі. Тому сьогоднішня реконструкція – важливий крок для навчального закладу. Поруч (на подвір’ї) будується сучасна котельня. Наступний крок – заміна вентиляції», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: компанія «Голден-Буд» перемагала в торгах по термомодернізації шкіл №3, №4 і №14 в Миколаєві і здійснювала заміну 342 металопластикових вікон в школі №3 («Более теплые» окна ставят в Николаевской школе вместо прежних металлопластиковых, установленных за счет родителей).

У матеріалах одного з кримінальних проваджень, фігурантом якого виступає «Голден-Буд», йдеться про те, що фірмі за рахунок бюджету Миколаєва заплатили гроші за виконання робіт з капітального ремонту та заміни вікон у навчальних закладах, які не були виконані.

Связанные статьи

9 комментариев

 1. Почему ничего не меняется в 43 школе? Там так же нет ни нормального отопления (вообще никакого нет), ни нормальных окон. Администрация Николаева, пожалуйста обратите внимание на эту забытую богом школу.

  1. Значит директор школы не туда стучит куда надо! Сколько лет ничего не меняеться!!!

   1. Директор и не думает ничего менять. Если бы видели кабинет химии, вы бы офигели от этих руин. В общем какой директор такая и школа.

 2. Це дуже смішно, вже 10 років у школах сбзираються на це гроші з родин учнів. А в решті директор їде на новому авто.

  1. Теперь будут газ экономить,и в этой школе будет дубак!! Ах уеная модернизация в стране с проблемой с газом.просто гениально

 3. я просто в шоке от этой суммы и что?только в одной школе поменяют окна и трубы?бля,серьезнг?

 4. Я здесь учился и щас конечно лучше выглядит фасадик, но все учителя чего то перешли в школу 40 ну почему???? И там борисовна дура рулит с 29 школы директором когда рухнула крыша после ремонта и всем приходилось заходить через эвакуационные входы почти целый год. Почему не уволили звезду корупционерку?????

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button