Молотком по голові... За вбивство своєї матері миколаївцю призначено Корабельним районним судом 11 років позбавлення волі

коллегия судей: Непша, Кутурланова (председатель), Селищева
коллегия судей: Непша, Кутурланова (председатель), Селищева

Корабельним районним судом м. Миколаєва 6.03.2019 року колегіальним складом (головуюча Олена Кутурланова, Олексій Непша, Лариса Селіщева) було розглянуто кримінальне провадження за обвинуваченням Максима Сергійовича Борисенка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).

Нагадаємо, ми писали:
21-річний миколаєвець молотком
по голові забив до смерті власну матір

Судом встановлено, що 02.06.2017 року приблизно о 19:00 в приміщенні квартири в будинку по вулиці Космонавтів в м. Миколаєві між обвинуваченим та його 41-річною матір'ю виник конфлікт, під час якого у сина раптово виник умисел на протиправне заподіяння смерті останній.

Реалізуючи свій намір, діючи умисно, чоловік схопив молоток, і, бажаючи настання смерті матері, наніс не менше чотирьох ударів в область голови, які відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень, від яких потерпіла померла на місці вчинення злочину.

Про це повідомляє прес-секретар Корабельного районного суду м. Миколаєва.

В судовому засіданні обвинувачений в інкримінованому кримінальному правопорушенні свою вину визнав повністю, покаявся та показав, що в 2017 році він проживав окремо від батьків, в орендованій ним квартирі. Із своєю матір'ю він спілкувався рідко. Останній час між ними часто виникали конфлікти, оскільки мати була незадоволена способом його життя.

У зв'язку з необхідністю повернути борги він вирішив закласти до ломбарду майно батьків. З цією метою, без дозволу останніх і в їх відсутність, виніс із їх квартири два телевізори, які після цього заклав до ломбарду, та повернув борг. Після 18-ї години цього ж дня він повернувся до квартири батьків, куди через незначний час прийшла мати, яка знаходилась в стані алкогольного сп’яніння.

Помітивши відсутність в квартирі телевізорів, мати почала на нього кричати. Між ними почалася сварка, в ході якої мати йому нагадала всі його невдачі. Ображаючи його, мати вийшла із кімнати на балкон. В цю мить, побачивши на підвіконні молоток, у нього несподівано виник умисел на позбавлення її життя. З цією метою він схопив молоток та, знаходячись позаду матері, наніс ним удар в область потилиці потерпілої, від чого вона впала на підлогу обличчям.

Відразу після того, як мати впала, він наніс ще удар молотком в область її голови. Потім сховав труп матері в підвальне приміщення, прибудоване до балкону, та поклав туди молоток. Кров, яка залишилась на підлозі та стінах балкону і приміщення квартири, він змив, а речі, на яких залишилася кров, відіправ.

Судом обвинуваченого Борисенка визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України, та призначено останньому покарання у виді позбавлення волі на строк 11 років.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Читайте також:
В Корабельном районе бывший "маршрутчик" издевается над своей престарелой матерью-инвалидом