Не дочекалися. Мер Сєнкевич і голова району Цуканов проігнорували відкриття новорічної ялинки в Корабельному (Відео)

відкриття ялинки в Корабельному районі
відкриття ялинки в Корабельному районі

У середу, 26 грудня, в Корабельному районі міста Миколаєва, на площі біля бізнес-центру "Металург Півдня", відбулась театралізована розважально-ігрова програма з нагоди урочистого відкриття районної новорічної ялинки.

«Одного разу під Новий рік» - так називалась святкова програма, яка мала початися о 13:00, але відкриття головної ялинки Корабельного району трохи затримали - чекали на міського голову.

- Дітей зі шкіл уже ведуть. Плануємо почати вчасно, але ж чекаємо на мера, який їде до нас. Можливо, він трохи спізниться - то почнемо пізніше, - казав за кілька хвилин до заходу представник Палацу Культури «Корабельний», творчий колектив якого підготував розваги для юних мешканців району.

Однак мер міста Олександр Сєнкевич так і не доїхав на свято в Корабельний. Не було на урочистому відкритті ялинки і голови адміністрації району Олександра Цуканова.

Відкривали святкове дійство казкові герої Снігуронька та Сніговик.

Розігрівши присутніх активними розвагами, ведучі запросили до привітального слова першого заступника голови адміністрації Корабельного району міста Миколаєва Олександра Гвозденка.

"Уважаемые наши прекрасные детки, к нам приближается самый прекрасный, долгожданный праздник – это Новый год. Это праздник прекрасной новогодней ёлки, прекрасной Снегурочки, прекрасного Деда Мороза...

Я хочу всем пожелать, чтобы в праздничный Новый год все заветные мечты ваши сбылись. Чтобы вы прекрасно отдохнули, у вас начались каникулы, набрались здоровья, счастья, сил, энергии, чтобы на ваших лицах всегда были только-только улыбки, и вы всегда радовали ваших прекрасных родителей!.." - промовив перший заступник голови райадміністрації.

Після цих привітань урочисто запалили яскраві вогники на ялинці, подарувавши присутнім відчуття справжнього свята.

Однак дива на цьому не завершились. На свято завітали й символи 2018 та 2019 років. Спочатку на імпровізовану сцену вийшов пес Скубі, який разом з дітьми танцював під запальний трек минаючого року:

А потім прийшов у гості символ наступного року - кабанчик Шпіг.

Зустрівшись разом, казкові герої запропонували присутнім погукати на свято Діда Мороза, і знов продовжилися розваги.

відкриття ялинки в Корабельному районі

Завершувалось свято величезним веселим "паровозиком", в якому Дід Мороз та всі казкові герої рухались разом з дітьми по всій території площі з ялинкою.

За матеріалами Ярослави Шевчук

Нагадаємо, ми писали: Опоздавший на час Сенкевич еще полчаса ждал у двери губернатора... Николаевские чиновники отметили день самоуправления