"Хай складеться так, як ви того заслуговуєте". Водій висадив з "маршрутки" хлопця, який не міг дістати гроші замерзлими руками

маршрут 50
маршрут 50 (иллюстрационное фото)

Мешканка Корабельного району міста Миколаєва Людмила повідомила до редакції "Корабелів.Інфо" про випадок у маршрутному таксі на міському маршруті № 50 (Залізничний вокзал - Корабельний район), що стався в понеділок, 19 листопада, приблизно о 15:30.

Син Людмили вчиться у залізнично-дорожному коледжі і їде додому в Корабельний район з пересадкою (частина дороги - на трамваї, потім пересідає на "маршрутку" № 50).

"Мого сина висадив з маршрутки водій 50-го маршруту. А все тому, що хлопець не міг знайти гроші, бо замерз в дощ в руки. Крім того, син мав посвідчення, що він з багатодітної родини, та посвідчення інваліда з дитинства.

Невже наші люди такі черстві? Син вийшов, знайшов гроші, та добрався додому. Але де людське серце? Звертаюся до того водія: хай у вас складеться так, як ви того заслуговуєте!" - написала Людмила.

Нагадаємо, ми писали:

«Ударил и выкинул вместе с ребенком», - жительница Николаева просит наказать "маршрутчика", обслуживающего Кульбакино;

"Може, знайдеться той, хто "викине" тебе з роботи": водій "маршрутки" у Миколаєві висадив дитину на півдорозі між зупинками