Общество

Першокласниці з Корабельного району потрібні кілька операцій — дівчинка чекає на допомогу небайдужих

До миколаївців через видання «Корабелів.Інфо» звертається адміністрація Миколаївської школи №29 та мама (Ольга) учениці 1-Б класу цього навчального закладу, 7-річної Амінати Думбая з проханням про допомогу зібрати кошти на лікування дівчинки у сумі п’ять тисяч доларів (приблизно 142 тисячі гривень).

З 2016-го року Амінаті поставили діагноз: «Двостороннє порушення слуху, кондуктивна туговухість 3-го ступеня. Лівобічна вроджена мікротія. Вроджена атрезія слухового проходу. Аномалія розвитку системи середнього вуха».

Ольга з Амінатою зверталися до місцевих лікарів за допомогою, аби вилікувати дівчинку, однак у Миколаєві такі операції не проводять, допомогти можуть лише в Києві в «Інституті отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМНУ». Задля цього хворій дівчинці потрібно перенести декілька операцій зі спеціальними імплантами, та завершаючий етап — пересадка шкіри на вушко. Приблизна вартість опереації разом з імплантами була озвучена лікарем інституту в літку 2017 року у 5 тисяч доларів.

 

«Инвалидность дали, когда дочери было 4,5 года, до этого нам не давали. Врач на Николаевской сказал, что еще не придумали выращивать ушки детям с рождения, и каждые два года говорил: «Зачем вам инвалидность?». А когда дочь взяли в логопедическую группу, воспитатели сказали: «Иди и добивайся»…

Как сказал мне врач в Киеве, первые две операции стоят около 3-х тысяч долларов, нужно два импланта, и завершающая пересадка кожи… И еще поездки за этими имплантами, их нужно только заказывать, и плюс медикаменты, и все это около 5-ти тысяч. Мне сказал врач: «Как соберёте, тогда и звоните, без денег ничем помочь не можем», — каже Ольга.

 

З того часу мама Амінати шукає можливості, щоб вилікувати дитину, оббиваючи пороги чиновників та депутатів. Результат — лише 1 тисяча гривень від одного з депутатів, яку Ольга отримала 10 серпня цього року. Не допомогло жінці і звернення та участь у топових телевізійних програмах, які допомагають людям зі схожими ситуаціями.

«В 2016 году телепередача «Говорить Украина» не смогла помочь. «Касается каждого» — дозвонилась, но так они и не перезвонили, я тоже говорила диагноз, но только обещания были. И ещё в «Один за всех» тоже звонила, но они объяснили, что не помогают инвалидам, у них другие темы…» — розповідає мати дівчинки.

Ольга сама  забезпечує сім’ю. Окрім дочки Амінати, в родині на утримані ще є її мама-інвалід. Жінка не в силах зібрати потрібні кошти на операції, тому звертається з проханням до усіх не байдужих по допомогу.

Контактні телефони: 0954995071; 0938953260

P.S. 26 вересня мама Амінати повідомила, що банківську карту, на яку йшли гроші соціальних виплат і пожертвування на лікування доньки, обікрали шахраї, скориставшись її довірою, — з картки зняли всі гроші, які на ній були (більше 1 000 гривень).

«У меня шок, сейчас я в прокуратуре, потом — в милицию и в банк за картой отдельного счета», — написала до «Корабелів.Інфо» Ольга Думбая.

Ярослава Шевчук

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
18 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
18
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x