Портовики Корабельного разом з владою знов говорили про необхідність будівництва шляхопроводу над залізничним переїздом

засідання в порту "Ольвія"
засідання в порту "Ольвія"

5 вересня 2018 року в будівлі адміністрації порту "Ольвія" відбулась нарада щодо альтернативних шляхів розвитку транспортної інфраструктури, а саме доцільності будівництва шляхопроводу на перетині залізничної гілки та автодоріг в Корабельному районі.

Про це на своїй сторінці у facebook повідомляє
Адміністрація морського порту "Ольвія".

Нарада насамперед була пов’язана з реалізацією Міністерством інфраструктури України пілотного проекту з концесії ДП «Стивідорна компанія «Ольвія», що за прогнозами консультантів призведе до збільшення пропускної спроможності порту.

Начальник філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» Андрій Єгоров зазначив на важливості розвитку припортової інфраструктури Корабельного району м. Миколаєва:

«Всі підприємства морегосподарьского комплексу разом з міською та обласною владою повинні долучитися до реалізації проектів, які покращать транспорті сполучення міста в Корабельному районі».

Володимир Жильников (заступник начальника з розвитку портової інфраструктури філії «Октябрьск» ДП «АМПУ») розповів присутнім про переваги шляхопроводу на перетині залізничної гілки та автодоріг. Повідомив статистичну інформацію, яка стосується кількості вантажного та залізничного транспорту, що прямує до підприємств Корабельного району. Також він зазначив на важливості реалізації інфраструктурного проекту, який в перспективі зменшить негативний вплив на соціально-економічну сферу міста.

Портовики Корабельного разом з владою знов говорили про необхідність будівництва шляхопроводу над залізничним переїздом

Задля ефективного розвитку транспортної інфраструктури в Корабельному районі та міста в цілому, під час наради було розглянуто декілька важливих питань стосовно руху вантажного транспорту через район, які потрібно вирішити у зв’язку з перспективним збільшенням вантажопотоку на одному з головних міських маршрутів.

В нараді взяв участь заступник міського голови Юрій Андрієнко, який зауважив, що питання потрібно вирішувати комплексно, і наполіг на залученні фахівців та виконанні оцінки усіх можливих шляхів вирішення проблемних питань.

Також активну участь у нараді взяли: голова адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Олександр Цуканов, генеральний директор ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» Віктор Германчук, заступник генерального директора ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» Сергій Гунько, в.о. директора ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» Руслан Олейник, заступник директора з експлуатації та портової діяльності ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» Дмитро Якименко.

Портовики Корабельного разом з владою знов говорили про необхідність будівництва шляхопроводу над залізничним переїздом

"Учасники наради поділилися своїми думками щодо нагальних питань та після тривалих дискусійних панелей одноголосно зазначили, що тільки спільними зусиллями вдасться ефективно розвивати транспортну інфраструктуру міста Миколаєва", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ми писали: Срочно заняться вопросом строительства авто- и ж/д путей к порту "Ольвия" решили по итогам совещания с руководством АМПУ в феврале 2018 года.