В Міністерстві інфраструктури України презентовано проект Е-Port на базі ДП «СК «Ольвія» (Відео)

17 серпня керівник ДП "Стивідорна компанія "Ольвія" Руслан Олейник взяв участь у брифінгу в Міністерстві інфраструктури, в ході якого відбулася презентація проекту Е-Port.

Під час брифінгу Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив про те, що Мінінфраструктури масштабує по всій морській галузі успішний досвід ДП «СК «Ольвія» із запровадження системи електронного управління портом Е-Port, що зробить діяльність інших морських портів більш прозорою та ефективною.

«Враховуючи новизну ідеї про розробку та запровадження системи Е-Port, особливості та складнощі у процесу реформування портової галузі, ми вирішили розпочати з пілотного проекту − автоматизувати всю роботу одного конкретного порту. Таким тестовим майданчиком для системи Е-Port став порт «Ольвія». І я радий, що спільні зусилля дали дуже гарний результат – на 34,4% прискорилося оформлення вантажів та відповідним чином строки обробки вантажів», − наголосив Міністр інфраструктури України.

В ході брифінгу Руслан Олейник відзначив:

«У рамках реалізації пілотного проекту в ДП «СК «Ольвія» створено єдиний інформаційний простір, підвищено доступність інформації для прийняття рішень у реальному часі, забезпечено прозорість процесу роботи та підвищено виконавчу дисципліну, скорочено строки обробки. Були реалізовані інтеграційні процеси з боку оформлення вантажів, з боку інтеграції з Укрзалізницею. Таким чином, проект концепцію Е-Port вже реалізовано і система електронного управління вже функціонує всередині конкретно взятого порту».

Система Е-Port є державною, перебуває в державному управлінні і всі прибутки від неї генеруються у державний дохід.

«Наші наступні кроки – це масштабування успішного прикладу впровадження системи e-Port в усі державні підприємства України морської галузі, а також реалізація новітньої системи Е-Port 4.0. Це зробить роботу українських портів більш прозорою та ефективною. Зокрема, порти Миколаїв, Одеса, Южний будуть включені до цього проекту», − розповів Міністр інфраструктури.

Голова Е-Ukraine Єгор Стефанович, презентувавши проект Е-Port, визначив перспективи його подальшого розвитку:

«Далі – підключення до світових цифрових коридорів і екосистем. Це потрібно зробити таким чином, щоб повністю реалізувати потенціал морських портів України і показати іноземним та національним партнерам та інвесторам, що українська транспортна інфраструктура є конкурентоздатною, розвивається у світовому тренді і в неї вигідно інвестувати».

Міністр інфраструктури Володимир Омелян також підкреслив, що зусилля Міністерства спрямовані на повне осучаснення портової сфери. Йдеться не тільки про цифрові технології, а й про концесію – визнаний світом спосіб зробити порти ефективним бізнесом для держави та партнерів. Тому Міністерство інфраструктури спільно з міжнародними партнерами працює над підготовкою концесійних проектів в українських портах.

«Концесія не призводить до ліквідації порту, як цим маніпулюють і вводять в оману людей, навпаки − вона призводить до ліквідації корупційних потоків і виводить порт на новий рівень розвитку і дає перспективу його працівникам. Ми запевняємо, що всі концесійні конкурси будуть прозорими та публічними», − заявив Володимир Омелян.

Зазначимо, що реалізація проекту E-PORT на базі ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» була розпочата за ініціативою Міністерства інфраструктури України ще наприкінці 2015 року. Впровадження інформаційної системи на підприємстві дозволило оптимізувати процеси, пов’язані з доставкою та відправкою вантажів в порту.

Раніше повідомлялося:

Під час круглого столу з міжнародною спільнотою представник держпідприємства “СК “Ольвія” презентував рішення “E-PORT”;

"Розумні рухи": досвідом впровадження інноваційних технологій представники СК "Ольвія" ділилися на Міжнародному форумі

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
новее старее
Донор
Донор

Каждому работнику е-порта - по е-баллу!!!

Я не робот
Я не робот

Холеные бычки сидят и умный вид пытаются создать в костюмах стоимостью несколько зарплат раба-докера.

Я
Я

Как бы они не отписались, все равно понятно, что порт готовят к продаже за копейки.

blisnez
blisnez

я смотрю как в старые. добрые времена. за доблесный труд. рабочему человеку. почесна грамота и щира подяка.. а мерседессы не про вашу честь. достаточно подяки.

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: