"Несогласных он всегда выгоняет": директор школи №1 звільнив заступницю, що не мовчала про "жахи" закладу (ВІДЕО)

Николаевская школа № 1
Николаевская школа № 1

Прискіплива  і рішуча заступник директора з господарсько-адміністративних питань школи №1 імені Олега Ольжича, розташованої у Корабельному районі міста Миколаєва, 2 липня 2018 року отримала наказ про своє звільнення. Але не погодилася з ним


Жанні Курченко, яка на посаді завгоспа школи №1 пропрацювала усього декілька тижнів, 2 липня повідомили про звільнення через те, що вона "не пройшла випробувальний термін". Документ за підписом директора звільненій працівниці дали лише для ознайомлення, втім, вона встигла його сфотографувати на телефон, - пише видання "БлиNКом".

За словами Жанни Курченко, такому наказу передувала конфліктна ситуація, пов’язана з її жагучим бажанням навести лад у господарстві славетної школи ім. Ольжича.

Жінка стверджує, що вона була прикро вражена побаченим безладом, і тому прагнула донести свої аргументи керівнику школи через письмові доповідні та шляхом перемовин.

"Директор же сам запропонував мені цю посаду, хоча я відразу сказала, що на довгий час тут не затримаюсь. Але оскільки я не звикла  просто «відбувати» роботу, відразу взялася за неї дуже ретельно. Як завгосп, перевірила зразу усі закутки — починаючи з даху і закінчуючи підвальним приміщенням, і без зволікань заявила: те, що відкрилося моїм очам, то просто жах.

Діри у покрівлі, електропровідка — страх Господній, у підвалі — блохи і щурі. Останніх навіть довелося ловити разом з моїми підлеглими, і цей момент зафіксовано на відео! Не менш «приваблива» картина відкрилася після обстеження шкільної їдальні — усе занедбане і на ладан дише. Від харчоблоку, де готуються страви для дітей, до власне їдальні".

"Окрім того, я висловила категоричну незгоду з тим, що моїх підлеглих змушували виконувати спектр робіт, який не входить в їхні посадові інструкції, а також тим, як нівелюється оплата їхньої праці. Зокрема, мені стало відомо, що прибиральницям премії виписували лише на папері. Тобто, за документами, їм виписували по 2 з «гаком» тисячі гривень, але на руки давали лише по 200 гривень «преміальних». Не мовчала, коли дізналася, що практично усі ремонти в кабінетах виконуються виключно за кошти батьків. Не мовчала, коли виявила, що велика кількість меблів — столи, шафи та інші речі, придбані за кошт батьків, не проінвентаризована і не стоїть на обліку у школі, що також є грубим порушенням, за яке будь-яка перевірка, в першу чергу,  спитала б із завгоспа, тобто з мене!

І чим більше я виявляла недоліків, про які доповідала керівнику закладу, аби вжити термінових заходів для виправлення ситуації, тим більше потрапляла у немилість, а на усі питання «чому тут так?» і «як так може бути?», отримувала одну відповідь: «нема коштів».

Після чергового «нема» я прийняла рішення звертатися до керівництва міста та до Міністерства освіти й науки, про що відразу ж написала на своїй сторінці у Фейсбук. Можливо, це також  стало приводом для мого звільнення, а не те розмите формулювання про «не пройшла випробувальний термін». Тобто, замість того, щоб терміново вжити заходів для виправлення ситуації, керівник школи вирішив терміново позбутися мене, бо ж  не мовчу, де мовчати мені просто не дозволяє совість", — поділился Жанна Назарівна.

Дитина Жанни Курченко теж вчиться у цій школі, і вона, як мама, частково теж брала участь у зборі коштів на ремонт. За словами матері, на ремонт класу вона здавала 300 грн, а на ремонт шкільних туалетів, що також фінансується батьками учнів, відмовилася здавати.

«Я  розумію, що батьки зацікавлені у створенні належних умов навчання своїх дітей, і здають на ремонти ЩОРОКУ. Але куди ж діваються кошти, які виділяються на сферу освіти? Наприклад, один із класів зараз батьки капітально ремонтують повністю самотужки, і дехто вже виклався не по 300 грн, а по 3 тисячі! Це при тому, що у  міському управлінні освіти на мій запит  відповіли, що у минулому році на поточні ремонти виділялися чималенькі суми», — сказала Курченко і показала відповідний документ.

За словами Курченко, вона має намір оскаржити своє звільнення "з принципових міркувань".

На своїй сторінці у Фейсбук Жанна Курченко зазначила щодо керівництва школи №1:

"Директор не согласных всегда выгоняет, пугает увольнением".

Читайте також:

В Николаевской школе №1 после ливня  залило компьютерный класс;

В школе №1, расположенной в Корабельном районе, уникальный фотокалендарь с «киборгами» бросили среди хлама

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: