Держпідприємство "Стивідорна компанія "Ольвія" бере участь у Міжнародній виставці «Інтер-Транспорт»

представники ДП "СК "Ольвія"
представники ДП "СК "Ольвія"

Сьогодні, 30 травня, у виставковому комплексі Одеського морвокзалу розпочала роботу Міжнародна виставка «Інтер-Транспорт».

В урочистій церемонії відкриття виставки брали участь: заступник Міністра інфраструктури України Віктор Довгань та в.о. голови ДП «Адміністрація морських портів України» Райвіс Вецкаганс.

Виставка «Інтер-Транспорт» традиційно відбувається в рамках ХVII Міжнародного тижня з торгівлі та транспорту, який проходить в Одесі з 29 травня по 1 червня 2018 року. Генеральним партнером заходу в цьому році виступає ДП «Адміністрація морських портів України», координацію здійснює Міністерство інфраструктури України, Міністерство закордонних справ України та Одеська обласна державна адміністрація.

Міжнародна виставка «Інтер-Транспорт»

Ця платформа надає багато різноманітних можливостей для компаній-учасників, а саме: налагодження і підсилення діалогу з партнерами, обговорення реформ та інновацій, налагодження нових контактів.

Міжнародна виставка «Інтер-Транспорт»

В експозиції виставки представлено діяльність компаній з 9 країн світу, серед яких: провідні порти чорноморського регіону, стивідорні компанії, залізниці, експедиторські компанії, виробники обладнання та техніки для портового та складського господарств, лідери в галузі гідротехнічного будівництва та учбові заклади.

В числі постійних учасників експозиції «Інтер-Транспорт» - також ДП «Стивідорна компанія «Ольвія», з презентацією виробничих потужностей і потенціалу підприємства.

Нагадаємо, ми писали:
ДП «СК «Ольвія» посіло верхні позиції у декількох номінаціях
Національного морського рейтингу України

З інвестиційний потенціалом ДП "Стивідорна компанія "Ольвія" можна ознайомитись за посиланням: