Блоги

Звернення до мера Сєнкевича про відкликання касації щодо антинародного зонування

05.03.2018 року Миколаївською міською радою подано касаційну скаргу на постанову Миколаївського окружного адміністративного суду від 06.11.2017 року та постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 30.01.2018 року по справі № 814/296/17.

Касація подана щодо скасування зазначеними судами рішення ММР № 6/3 від 11.08.2016 року «Про затвердження Плану зонування території міста Миколаєва».

Від імені активної громадськості, яка бореться за остаточне скасування цього антинародного зонування, Миколаївькому міському голові Олександру Федоровичу Сєнкевичу було направлено офіційне звернення з вимогою звернутися до Касаційного адміністративного суду з клопотанням про відмову від касаційної скарги.

Звернення на ім’я Сєнкевича

Хочеться нагадати, що цей зонінг змінює функціональне призначення величезної кількості загальнодоступних рекреаційних зон (лісів, парків, скверів, інших територій зелених насаджень, берегів річок тощо). Таким чином «узаконюється» їх знищення, переведення під забудову, передачу під торгівлю, інший бізнес, у приватні руки. Особливо цинічна була аргументація, якою послуговувались представники міської ради, що відстоювали своє рішення в суді першої інстанції. Не приховувалось, що на місті парків-скверів, які переведено під забудову, будуть приватні домоволодіння. На території цих домоволодінь будуть приватні парки для приватних власників, звісно, за високими приватними мурами. І начебто цього буде цілком достатньо для миколаївців.

Попередні дописи по темі:

Дерибан-команда панікує. Міськрада подала касацію у справі антинародного зонування, бо в Миколаєві вільної землі для дерибану не лишилося!

Апеляція підтвердила протизаконність «антинародного зонування». Переможний натиск майданівців, «кіборгів», ветеранів, прокуратури

Земельна афера сторіччя. Суд скасував антинародне зонування (ВІДЕО)

«Рандеву представника міськради та адвоката Пеліпаса під час суду у справі «земельної афери сторіччя»»

Ідеолог українського націоналізму Ярослав Стецько:

«Наша революція – всенародна, йдемо з народом, який тісно поєднує справу соціяльного визволення із національною незалежністю».

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

Рекомендуемый контент

Связанные статьи

Back to top button