“Так люди зневіряться. Прикро, що з боку адміністрації району – лише обіцянки”, – обурені мешканці Корабельного


Мешканці Корабельного району міста Миколаєва, що відгукнулись на заклик керівників адміністрації району та навели порядок на своїх вулицях і не тільки, обурені тим, що з боку влади не видно “кроків назустріч” – досі не надано транспорт для вивозу сміття та листя, як це було обіцяно головою адміністрації Олександром Цукановим.

Так, наприклад, Ніна Ластовецька повідомила до редакції “Корабелів.Інфо” про те, що і діти, і молодь, і пенсіонери, кому навіть за 80 років, що мешкають у мікрорайоні біля об’їзної дороги, організувалися та навели лад не лише біля своїх домівок, а й на “нічийному” пустирі, висадивши там цілу алею рослин, перед тим зібравши купи сміття. Але, хоч вони і дзвонили неодноразово до адміністрації району з приводу вивозу тих куп, людей тільки “кормили” обіцянками. А тепер і взагалі сказали, що машина зламалася…

“27 жовтня в Корабельному районі проводився суботник по благоустрою. Не залишились осторонь і мешканці вулиць Приозерної (М.Ульянової) та Єсеніна, що за Об’їзною дорогою. Зібрали листя та гілки біля своїх садиб. А у неділю, 29 жовтня, дружно навели порядок на пустирі біля озера. Висадили дерева та квіти. Та дуже прикро, що гори бур’яну та сміття нікому вивезти. З п’ятниці чекаемо транспорт, який обіцяли в адміністрації нашого району!!!” – написала жінка до редакції.

 
пустир біля озера до прибирання

силами місцевих мешканців тепер тут – красота і порядок

“Так люди зневіряться, і їх більше не збереш для хороших справ. Прикро, що з боку адміністрації району – лише обіцянки”, – каже жінка.

Крім того, місцеві мешканці обурені, що саме в адміністрації їм обіцяли навести порядок біля магазину на зупинці “Єсеніна” силами відповідних робітників, та й це не зробили…

[do_widget id=text-16]