Покарати водія та навести лад на маршруті: мати хлопчика, якого в темряву виштовхали з салону, збирається до суду (ВІДЕО)

У Миколаєві водій "маршрутки" № 91 відмовився везти 10-річного хлопчика і виштовхав його із салона, бо дитина була єдиним пасажиром.

В Корабельном «маршрутчик» выгнал
из автобуса ребенка, а позже еще и
накинулся на возмущенную мать

Сталося це пізно ввечері на виїзді з міста, тож, хлопчику довелося в темряві по трасі в негоду самому добиратися додому, - йдеться в сюжеті ТСН.

 

Анатолій Крецу розповідає, що до потрібної зупинки водій не доїхав 2 кілометри.

"Він мене штовхнув – і я ледве не впав. А він розвернувся і поїхав швидко", - розповів хлопчик.

У цей час на нього чекала мати.

"Ішла дитина через поле. Уявляєте? Один ішов. Ожеледь, темінь, страшно, собаки. Він перелякався, почав плакати", - розповідає Оксана Крецу.

Жінка знайшла цього водія. Утім, замість вибачень, і сама отримала від нього стусанів.

 

Знайшовши водія, жінка намагалася з'ясувати, чому він так учинив. Натомість водій, за словами матері хлопчика, її вдарив.

"Він мене рукою схопив і кулаком ударив ось сюди (показує на бік обличчя - прим. ред.). Добре так ударив, я злякалася. Я думала, він мене задушить", - зізнається мама хлопчика.

Вона поскаржилася до поліції, там почали розслідування за фактом завдання легких тілесних ушкоджень.

"Наразі очікуються результати судово-медичної експертизи. Після чого буде вирішуватися питання щодо можливої перекваліфікації", - пояснила інспектор Антоніна Лашта.

Начальники водія його поведінку виправдовують.

"Погана погода, слизько, один пасажир – тому він не повіз дитину. Поки висновків кримінального провадження не буде, я його не звільнятиму. Але він буде усунутий від роботи", - розповів директор підприємства-перевізника Віктор Мироненко.

«Возможно, из-за плохой погоды водитель не довез ребенка
до конечной», — директор фирмы-перевозчика в Корабельном районе

Місцеві ж кажуть, що такий випадок не є унікальним, бо водії цього маршруту регулярно ввечері недовозять пасажирів до кінцевої зупинки, оскільки їм це невигідно.

"Доводиться скандали постійно влаштовувати", - каже жителька Миколаєва Катерина Сачинська.

Один із водіїв визнає, що серед колег є негласна домовленість: після 17:00 ігнорувати частину маршруту – до військового містечка, в якому живе небагато людей, не їздити.

Натомість у міськвиконкомі запевняють, що водії зобов'язані їхати до кінцевої зупинки навіть із порожнім салоном – і за порушення обіцяють суворо карати.

"Будемо ставити питання про перегляд партнерських стосунків міської влади з цим перевізником", - каже заступник міського голови Миколаєва Антон Турупалов.

Утім, матір Толіка налаштована рішуче: щоб навести лад на цьому маршруті та покарати водія, збирається іти до суду (разом зі своїми сусідами).

Лілія Родіна, ТСН

Оцените новость: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Последние новости:

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: