Покарати водія та навести лад на маршруті: мати хлопчика, якого в темряву виштовхали з салону, збирається до суду (ВІДЕО)

У Миколаєві водій "маршрутки" № 91 відмовився везти 10-річного хлопчика і виштовхав його із салона, бо дитина була єдиним пасажиром.

В Корабельном «маршрутчик» выгнал
из автобуса ребенка, а позже еще и
накинулся на возмущенную мать

Сталося це пізно ввечері на виїзді з міста, тож, хлопчику довелося в темряві по трасі в негоду самому добиратися додому, - йдеться в сюжеті ТСН.

 

Анатолій Крецу розповідає, що до потрібної зупинки водій не доїхав 2 кілометри.

"Він мене штовхнув – і я ледве не впав. А він розвернувся і поїхав швидко", - розповів хлопчик.

У цей час на нього чекала мати.

"Ішла дитина через поле. Уявляєте? Один ішов. Ожеледь, темінь, страшно, собаки. Він перелякався, почав плакати", - розповідає Оксана Крецу.

Жінка знайшла цього водія. Утім, замість вибачень, і сама отримала від нього стусанів.

 

Знайшовши водія, жінка намагалася з'ясувати, чому він так учинив. Натомість водій, за словами матері хлопчика, її вдарив.

"Він мене рукою схопив і кулаком ударив ось сюди (показує на бік обличчя - прим. ред.). Добре так ударив, я злякалася. Я думала, він мене задушить", - зізнається мама хлопчика.

Вона поскаржилася до поліції, там почали розслідування за фактом завдання легких тілесних ушкоджень.

"Наразі очікуються результати судово-медичної експертизи. Після чого буде вирішуватися питання щодо можливої перекваліфікації", - пояснила інспектор Антоніна Лашта.

Начальники водія його поведінку виправдовують.

"Погана погода, слизько, один пасажир – тому він не повіз дитину. Поки висновків кримінального провадження не буде, я його не звільнятиму. Але він буде усунутий від роботи", - розповів директор підприємства-перевізника Віктор Мироненко.

«Возможно, из-за плохой погоды водитель не довез ребенка
до конечной», — директор фирмы-перевозчика в Корабельном районе

Місцеві ж кажуть, що такий випадок не є унікальним, бо водії цього маршруту регулярно ввечері недовозять пасажирів до кінцевої зупинки, оскільки їм це невигідно.

"Доводиться скандали постійно влаштовувати", - каже жителька Миколаєва Катерина Сачинська.

Один із водіїв визнає, що серед колег є негласна домовленість: після 17:00 ігнорувати частину маршруту – до військового містечка, в якому живе небагато людей, не їздити.

Натомість у міськвиконкомі запевняють, що водії зобов'язані їхати до кінцевої зупинки навіть із порожнім салоном – і за порушення обіцяють суворо карати.

"Будемо ставити питання про перегляд партнерських стосунків міської влади з цим перевізником", - каже заступник міського голови Миколаєва Антон Турупалов.

Утім, матір Толіка налаштована рішуче: щоб навести лад на цьому маршруті та покарати водія, збирається іти до суду (разом зі своїми сусідами).

Лілія Родіна, ТСН

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Упс
Упс

Нужно наводить порядок с транспортом в городе. "Поднимателей бабок с асфальта" засуживать вместе с покровителями. Таксистов начали ровнять - так дорогу перекрыли. У маршруток вообще мрак.
Нужно пустить маршрутку № 50 тоже от кладбища за Балобановкой, нечего устраивать стоянку возле АТБ. Или маршрут №2 - стояка у перехода, вечно стоит 4-5 машин ,а должны ездить - перевозить людей.
Кажется в Америке есть закон о такси оно не должно стоять у бордюра, а всегда ездить. В фильмах, обратите внимание, чел машет рукой и останавливает пустое такси, у нас ...

Ольга
Ольга

Ситуация с городскими перевозками требует срочного реформирования.
Без муниципального транспорта, как альтернативы, порядка не будет НИКОГДА!

Света Богомолова
Света Богомолова

Уважаемый Виктор Мироненко., мне очень хотелось бы с вами кто - то поступил точно также, как этим мальчиком. Я посмотрела бы, как бы вы тогда поступили.

фываолдж
фываолдж

А почему не взяли интервью у водителя маршрутки? Хотелось бы услышать и его виденье инцидента.

Упс
Упс

Лично мне хватило высказывания его руководителя, который даже не пытался сгладить конфликт. У них отношение к людям как 4 гривнам...

Олеся
Олеся

Морду водиле надо было набить! Козлина.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: