Общество

Молодикам з Корабельного району, що грабували людей майже по всьому місту, повідомлено про підозру

За належного процесуального керівництва прокуратури Миколаївської області та з урахуванням зібраних доказів у січні 2017 року 6-ти мешканцям Корабельного району м. Миколаєва повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень у складі організованої групи за ч. 5 статті 185 та ч. 5 статті 186 КК України.

Задержаны 5 жителей Корабельного района, подозреваемых в тяжких преступлениях

Установлено, що вказані особи, упродовж 2016 року, заздалегідь плануючи свою злочинну діяльність, систематично вчиняли грабежі та крадіжки чужого майна шляхом незаконного проникнення до приміщень магазинів, кафе, транспортних засобів на території Центрального, Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва.

У ході досудового розслідування встановлено вже 17 епізодів їх злочинної діяльності. Також перевіряється їх причетність до скоєння ряду інших аналогічних злочинів.

«Домой хочу, сидеть не хочу». Члену банды из Корабельного,
подозреваемому в тяжких преступлениях, назначен залог в 300 тыс грн

За погодженим із процесуальним керівником клопотанням слідчого 5 учасникам злочинної групи обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою, ще одному – домашній арешт.

В Николаеве суд арестовал еще троих членов банды из Корабельного,
подозреваемых в совершении более 100 разбоев и грабежей

На даний час у кримінальному провадженні виконуються остаточні слідчі дії. Наприкінці лютого 2017 року обвинувальний акт планується скерувати до суду для розгляду по суті.

«Пытались достучаться до его души, но не получилось». 11-классника
из Корабельного, члена ОПГ Алейника, суд оставил под стражей

Як вже повідомлялось, у 2016 році слідчими підрозділами правоохоронних органів області зареєстровано 5 кримінальних проваджень стосовно 24 осіб, які вчинили  загальнокримінальні злочини у складі організованих угруповань. У ІІ-му півріччі минулого року у 4 кримінальних провадженнях щодо 18 учасників організованих злочинних груп досудове розслідування завершено, а обвинувальні акти скеровані до суду.

Окрім того, прокурором Миколаївської області Тарасом Дунасом на початку лютого 2017 року проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів області, основна тема якої стосувалась протидії організованим формам злочинності, яка потребує невідкладних та скоординованих зусиль усієї правоохоронної системи Миколаївщини.

За результатами цієї наради до прокуратури від оперативних служб надійшли повідомлення про фіксацію протиправної діяльності ще двох організованих злочинних груп, які на даний час перевіряються.

Тим самим прокуратурою області виконуються вимоги Генерального прокурора України Ю.Луценка щодо активізації роботи по боротьбі з організованою злочинністю, — повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

0 0 голос
Оцените новость
Реклама

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
9 Комментарий
Самые старые
Новейшие Наибольшее кол-во голосов
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама
Back to top button