Экономика

«Новий-старий керівник Руслан Олейник повернув порт «Октябрськ» до життя», — міністр інфраструктури відвідав підприємство

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян написав на своїй сторінці у facebook про перші підсумки свого візиту до Миколаєва, що відбувся у середу, 17 серпня.

Зазначивши, що громадськість незадоволена низьким темпом виконання дорожно-ремонтних робіт, міністр повідомляє:

«Переговорив з колективом облавтодору і служби автомобільних доріг. Прикро вражений їх пасивністю і очікуваннями, що хтось за них повинен вирішувати і працювати. Так діла не буде! Не зміняться — ми краще звільнимо усіх і навчимо за рік студентів, аніж будемо перенавчати п’ять років тих, хто «звикли так завжди робити».

В повідомленні йдеться і про перевірку роботи вагових комплексів:

«Їх поки що мало, але їх робота дає результат. Домовилися, що й область підключиться до закупівлі і встановлення стаціонарних ГВК».

Міністр відвідав набережну Миколаєва, де спільно з керівником Адміністрації річкових портів запустили в рейс чергове відремонтоване пасажирське судно. Цього року таких відреставрованих теплоходів буде чотири.

Владимир Омелян в СМП "Октябрьск"

Крім того, відвідали порт «Октябрськ», розташований в Корабельному районі міста.

визит министра в СМП "Октябрьск"

«З приємністю помітив, що новий-старий керівник Руслан Олейник повернув його до життя. Сподіваюся, що його призначення директором порту, як переможця кадрового конкурсу, швидко погодить облдержадміністрація, і він повноцінно приступить до роботи», — зазначив міністр інфраструктури.

Найкращою визнана конкурсна пропозиція Руслана Олійника
— Мінінфраструктури визначилось з керівником порту «Октябрьск»

«Поза цим, головна наша цінність — люди. Сьогодні спілкувався з десятками. Сумних, подекуди злих на реальність, але всі вірять і готові йти разом до успіху…

Всі готові підтримати, допомогти, сприяти. І не лише заради доріг, портів чи іншої інфраструктури. Коли бачать, що політики тримають слово, роблять справу і люблять Україну…

Все в нас буде добре! Головне в це вірити і працювати по правді, без фальші» — впевнений Володимир Омелян.

Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
7 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Наталья

Ой насмешил)))))))),надо было ему на пятиминутке поприсутствовать и послушать ,как возмущаються люди и как ведет себя хамовское начальство!!!!!

Анонимно

Что значит Олейник вернул порт к жизни? Это как? Он в составе руководства стивидорки уже 2 года, а значит и на нём лежит ответственность за всё то, что тут происходило. Почему министр назвал его директором порта? Такой должности не существует и не существовало никогда. Есть директор государственного предприятия (стивидорной кампании), есть начальник администрации порта. Это две разные должности на двух разных предприятиях, а министр свалил всё в кучу. Это говорит только о том, что нифига он не понимает. По сути, он очень далёкий человек от морской отрасли, как и от всего транспорта. Всю свою короткую жизнь работал в министерстве, и никогда не трудился на производстве. Не будет с него толку

ВИКВИТ

Егоров ты что ли пишешь.? Только у тебя больная реакция на то что кого то директором порта назвали, ты даже запрещаешь писать себя начальником филиала только порта. Проффесор. Пусипаки чего молчат и не требуют Шурика Дубину с его подстилками вернуть не все бабло украл еще немножко осталось.

админ

Может хватит уже хвалить этого олейника, порт пустой, работы ноль, задолбали уже писать про него заказные статьи!

Порт

я ж говорю ЖОПА ПОРТУ

ФБ

Ирина Харченко:

Руслан Миколаєвіч!, бажаю Вам сили і мужності, а також натхнення і чудових досягнень в справі відродження рідного міста!

Павел

Надоели все комментаторы. Пишут одни и те же и одно и тоже. Не интересно.

Реклама на сайте
Back to top button